Сб. Вер 19th, 2020

“Опозиційна платформа – За життя”: Некомпетентний уряд і “монобільшість”, що розвалюється, провалили у ВР свою авантюру щодо зміни меж районів

Поділіться записом

Фото: Пресслужба партії “Пропозиція”

Некомпетентний уряд і “монобільшість”, що розвалюється, провалили у ВР свою авантюру щодо зміни меж районів. Про це йдеться в заяві партії “Опозиційна платформа – За життя”.

“Некомпетентність і безвідповідальність Зе-влади руйнують українську державу. Зовсім недавно уряд Шмигаля, незважаючи на думку й інтереси людей, протиснув рішення перекроїти адміністративну карту України і збільшити райони. А вже сьогодні так звана “монобільшість” в парламенті не змогла нашкребти голосів, щоб почати реалізацію цієї авантюри”, – сказано в документі.

Там зазначено, що підсумком цієї горе-реформи може стати управлінський хаос в нових районах. Буде дезорганізовано роботу шкіл і лікарень, поліції, соціальних і комунальних служб, люди залишаться без допомоги і підтримки, зазначили в партії.

“Ситуація навколо авантюри з так званою адміністративно-територіальною реформою, затіяною Зе-командою, ще раз показує, куди можуть завести країну авантюристи і профани. Вони не в змозі вирішити жодної проблеми, тому що самі стали головним чинником кризи. Зе-влада втрачає довіру суспільства і депутатські голоси. У парламенті більше не працює їхня “монобільшість”. А негласна коаліція “слуг”, партії Порошенка і “Голосу” продовжує війну на Сході і розпродає країну”, – сказано в документі.

“Опозиційна платформа – За життя” вимагає відправити у відставку уряд Шмигаля, який провалив роботу і нездатний вирішити жодне завдання, що стоїть перед Україною.

“Вимагаємо прискорити внесення змін до законодавства для наділення місцевих рад правом формувати свої виконавчі органи. За підсумками осінніх виборів громади, райони та області мають отримати дієздатні ради та виконкоми, які візьмуть на себе відповідальність за життя людей та розвиток територій.

Верховній Раді час припинити штампувати закони, які їй підсовують місцеві авантюристи і зовнішні консультанти. Сьогодні головні пріоритети – це відновлення цілісності і суверенітету країни, розвиток економіки і регіонів, допомога населенню. Владу, яка цього не розуміє, має бути повністю перезавантажено”, – заявили в партії “Опозиційна платформа – За життя”.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/opozytsiina_platforma_za_zhyttia_nekompetentnyi_uriad_i_monobilshist_shcho_rozvaliuietsia_provalyly_u_vr_svoiu_avantiuru_shchodo_zminy_mezh_raioniv_979505

Залишити відповідь