Вт. Чер 22nd, 2021

“Опозиційна платформа – За життя”: Через боягузтво влади і вибіркове правосуддя злочинці йдуть від покарання

“Опозиційна платформа – За життя”

Сьогодні Апеляційний суд Одеси фактично пробачив радикала Стерненка за всі його злочини. Зняв звинувачення в розбої, скасував покарання за викрадення людини і присудив рік умовно за зберігання бойового патрона. Таке ж покарання визначено для його подільника. Цей знущальний вердикт підтвердив: нинішня влада не здатна забезпечити справедливе покарання для порушників закону.  

Виявилося, що в Україні є привілейована група “недоторканних”. Виявилося, що приналежність до націонал-радикального угруповання стає індульгенцією для вбивць, викрадачів і мучителів. Таких злочинців покривають правоохоронні органи і випускають на свободу. А влада в цей час боягузливо ховається, поки купка таких же бандитів ломиться в офіс Президента.

Для влади в Україні більше немає закону.  Є тільки інструмент, який вона використовує проти своїх опонентів. Тому замість забезпечення покарання реальних злочинців, вся правоохоронна система зайнята фальсифікацією справ проти ОП-ЗЖ. Кримінальні переслідування і санкції спрямовуються проти опозиційних політиків, незалежних журналістів і тих, хто не згоден з владою.

Україні потрібен мир, єдність і законність. Потрібно перемогти ксенофобію і нетерпимість, захистити права українських громадян на свободу слова, думки і совісті. Але поки влада не припинить боятися радикалів, запобігати і підігравати їм, жодне з цих завдань не буде вирішене.

Джерело: https://zikua.tv/news/politics/opozytsiina_platforma_za_zhyttia_cherez_boiahuztvo_vlady_i_vybirkove_pravosuddia_zlochyntsi_idut_vid_pokarannia_1004202

Залишити відповідь