Сб. Бер 6th, 2021

Олександр Скічко очолив Черкаську облдержадміністрацію

Поділіться записом
Олександр Скічко та Володимир Зеленський
Офіс президента

Президент особисто зустрівся з нардепом та вручив йому посвідчення

Президент України Володимир Зеленський підписав указ №38/2021 про призначення Олександра Скічка на посаду голови Черкаської обласної державної адміністрації. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

“Сподіваюся, що ваші наполегливість і обізнаність у питаннях розвитку інфраструктури завдяки роботі в парламентському комітеті з питань транспорту допоможуть у реалізації важливих для розвитку області проєктів. Будівництво доріг, залучення інвестицій і покращення добробуту людей – все те, чого потребують мешканці Черкащини”, – зазначив голова держави.

Довідка:

Олександр Скічко народився 28 квітня 1991 року в Черкасах.

У 2013 році закінчив Державний вищий навчальний заклад Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана за спеціальністю “Міжнародна економіка” (магістр з міжнародної економіки).

Близько 10 років займався підприємницькою діяльністю.

У 2017 році був ведучим церемонії вручення першої національної кінопремії “Золота дзиґа” та одним з головних ведучих конкурсу Євробачення.

У 2019-му пройшов до Верховної Ради ІХ скликання за мажоритарним виборчим округом №197 у Черкаській області.

Новини за темою: Зеленський звільнив голову Черкаської облдержадміністрації

Нагадаємо, кандидатура Олександра Скічка була погоджена урядом на посаду керівника Черкаської ОДА ще 20 січня, однак остаточне рішення було за президентом.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/oleksandr_skichko_ocholyv_cherkasku_oblderzhadministratsiiu_994751

Залишити відповідь