Чт. Жов 29th, 2020

Оксана Деркач: Полтавцям раджу обирати мера не за партійною належністю, а за справами і людськими якостями

Поділіться записом
Оксана Деркач
Фото з відкритих джерел

Кандидат на посаду міського голови Полтави Оксана Деркач у прямому ефірі спілкувалася з містянами в ефірі Полтавського телебачення.

Серед тем, що хвилюють сьогодні виборців – питання соціальної інфраструктури: медичне обслуговування, благоустрій, житлово-комунальних сектор. Говорили й про політичну культуру та громадську активність населення.

“Я хотіла би, щоб полтавці були в цей відповідальний для них період більш активними і принциповим. Вивчайте програми кандидатів, ставте свої запитання, не будьте байдужими до долі Полтави!”, – зауважила кандидатка Оксана Деркач.

Свою програму вона розглядає у контексті “Концепції інтегрованого розвитку міста 2030”, в якій прописані цілі розвитку, проекти, завдання та очікувані результати у всіх сферах життєдіяльності Полтави.

“Головне завдання міського голови – підібрати команду ефективних менеджерів, здатних швидко навчатись і проводити успішні реформи, команду людей, об’єднаних духом волонтерства, для яких влада – не бізнес, а служіння Полтаві та її мешканцям…”,- сказала Оксана Деркач.

Саме така команда, що поєднала досвід і молодість, супроводжує кандидата від “ОПЗЖ” Оксану Деркач на виборах до місцевих рад. Ця політична сила наразі, єдина, яка не наражає полтавці на небезпеку- не влаштовує масових зібрань і не вдається до передвиборчих чвар.

Команда “ОПЗЖ” пропонує полтавцям свої проекти для комфортного майбутнього міста: безпечність доріг та оптимізацію транспортного руху, ексклюзивний транспорт і новий підхід до медичного обслуговування населення, колективне з громадою формування бюджету і розбудову паркової зони, зокрема розвиток велоінфраструктури.

До речі, майбутній мер Полтави Оксана Деркач добре вивчила питання розвитку велопаркової інфраструктури міста. Адже сама є активною велосипедисткою та учасницею багатьох спортивних заходів в місті.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/oksana_derkach_poltavtsiam_radzhu_obyraty_mera_ne_za_partiinoiu_nalezhnistiu_a_za_spravamy_i_liudskymy_iakostiamy_982543

Залишити відповідь