06.12.2021

Очільник Пентагону заявив про підтримку України у безпековій сфері

Новопризначений глава Пентагону Ллойд Остін
Фото з відкритих джерел

США залишаються відданими підтримці України у її зусиллях імплементувати глибокі та всеосяжні реформи в оборонному секторі

Сполучені Штати Америки продовжать підтримувати суверенітет, територіальну цілісність й оборонну здатність України на тлі російської агресії. Про це заявив глава Пентагону Ллойд Остін під час зустрічі з міністром оборони України Олексієм Резніковим, передає Укрінформ.

“Ми продовжимо консультуватися з вами, нашими партнерами і союзниками в регіоні, щодо розвитку ситуації, а також, як краще забезпечити регіональну безпеку. Підтримка Сполученими Штатами суверенітету й територіальної цілісності України є непохитною.

Ми залишаємося відданими підтримці України у її зусиллях імплементувати глибокі та всеосяжні реформи в оборонному секторі”, – зазначив міністр оборони США.

Новини за темою: Збройний конфлікт на Донбасі та членство України в НАТО: Головні заяви очільника Пентагону під час візиту до Києва

Раніше повідомлялося, що США переконані, що активність РФ на кордоні з Україною має масштабний характер.

“Я не можу говорити про наміри Росії, я не можу вдаватися до деталей оцінок розвідки, але я зазначу, що будь-які дії Росії, спрямовані на ескалацію чи агресію, серйозно турбуватимуть США”, – сказав представник Пентагону Джон  Кірбі.

Джерело: https://zikua.tv/news/politics/ochilnyk_pentahonu_zaiavyv_pro_pidtrymku_ukrainy_u_bezpekovii_sferi_1017816

Залишити відповідь