Пт. Лип 30th, 2021

Німеччина пообіцяла активізувати переговори щодо Донбасу, – угода

Берлін пообіцяв допомогти Україні з урегулюванням конфлікту на сході України для запуску “Північного потоку-2”

“Сполучені Штати заявляють про свою підтримку зусиль Німеччини та Франції щодо досягнення миру на сході України в рамках нормандського формату. Німеччина активізує своєї зусилля в рамках нормандського формату, щоб забезпечити виконання мінських домовленостей”, – йдеться у спільній заяві Берліну та Вашингтону.

Новини за темою: ТКГ щодо Донбасу проведе на тижні два засідання: Що обговорюватимуть

Нагадаємо, у травні президент України Володимир Зеленський допустив розширення переговорів щодо Донбасу, у тому числі в рамках “нормандського формату”. 

“27 липня, коли почався “режим тиші”, зменшилась кількість людей, які загинули. Наші європейські партнери повністю підтримують “нормандський формат”. Крім “нормандського формату”, буде пряма розмова з президентом Путіним, а крім прямої розмови з Путіним, я бачу формат залучення США в цю дискусію”, – сказав він.

А 13 липня український очільник заявив, що необхідно провести “нормандську зустріч”, втім у цьому питанні є проблема. За словами Зеленського, три сторони “нормандської четвірки” (Україна, Німеччина і Франція) розуміють, що цю зустріч потрібно провести, а четверта (Росія) – її гальмує.

Джерело: https://zikua.tv/news/politics/nimechchyna_poobitsiala_aktyvizuvaty_perehovory_shchodo_donbasu_uhoda_1007755

Залишити відповідь