Нд. Тра 16th, 2021

Нетаньягу запропонували стати посередником на перемовинах між Україною та РФ – посол

Влада України запропонувала прем’єр-міністру Ізраїлю Беньяміну Нетаньягу стати посередником на переговорах між Києвом та Москвою.

Як передає Укрінформ, про це в інтерв’ю телеканалу i24NEWS заявив Надзвичайний і Повноважний Посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук.

«Ми вже запропонували прем’єр-міністру Ізраїлю (Беньяміну Нетаньягу – ред.) долучитися в ролі можливого посередника в цьому сценарії (перемовини між Україною й РФ – ред.). Тому що, він має хороші відносини з обома – паном Зеленським і Путіним. Я радий повідомити, що він не сказав «ні». Він сказав, що постарається зробити все, що в його силах», – сказав посол.

Читайте також: У Євросоюзі розчаровані позицією Росії на переговорах з Україною

Корнійчук також додав, що Україна дуже рада, що пан Нетаньягу не відмовив українській пропозиції, а натомість показав свій інтерес і бажання допомогти.

Як повідомляв Укрінформ, прем’єр-міністр Ізраїлю Біньяміна Нетаньягу написав листа Президенту України Володимиру Зеленському в якому заявив, що Україна та Ізраїль мають значні перспективи розвитку подальшої співпраці.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/3233688-netanagu-zaproponuvali-stati-poserednikom-na-peremovinah-miz-ukrainou-ta-rf-posol.html

Залишити відповідь