Вт. Гру 1st, 2020

Неля Штепа про виключення з партії “Миру і розвитку”: Я йшла в політику не за мандатом, а для того, щоб розвивати Слов’янськ

Поділіться записом

Фото з відкритих джерел

Партія “Миру і розвитку” заявила про виключення зі своїх лав Нелі Штепи та погрожує позбавити її мандата депутата Слов’янської міськради за підтримку Павла Придворова на виборах мера Слов’янська. Про це повідомляє інтернет-видання “Карачун”. 

“Олігархи та їхні поплічники, які стоять за Вадимом Ляхом і хочуть грабувати Слов’янськ ще п’ять років, накинулися на мене всією своєю зграєю. Я зробила абсолютно усвідомлений вибір, підтримавши Павла Придворова. Я йшла в політику не за мандатом, і не треба лякати тим, що ви його у мене відберете. Я йшла в політику для того, щоб реалізовувати ті програми, які мною напрацьовані. При мені Слов’янськ розвивався, і я знаю, як разом з Придворовим відновити місто, захистити людей і реалізувати себе як управлінця”, – заявила Неля Штепа.

Вона також зазначила, що бачить і знає, як виправити ситуацію в місті.

“Ще 5 років з Ляхом місто просто не витримає. Мені болить за наш Слов’янськ! Тому я закликаю всіх прийти та підтримати Придворова 22 листопада. Не можна продатися за гроші олігархам, продати майбутнє нашого міста і піддатися на їх провокації. Закликаю всіх прийти на вибори та проголосувати за Павла Придворова”, – зазначила Неля Штепа.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/nelia_shtepa_pro_vykliuchennia_z_partii_myru_i_rozvytku_ya_ishla_v_polityku_ne_za_mandatom_a_dlia_toho_shchob_rozvyvaty_sloviansk_987864

Залишити відповідь