Пн. Бер 1st, 2021

Народний депутат Тарас Козак вимагає від Центру протидії корупції припинити замовне поширення недостовірної інформації

Поділіться записом
Тарас Козак Фото з відкритих джерел

Юрист, виконавчий директор та член правління Центру протидії корупції Дар’я Каленюк у своєму блозі на сторінках інтернет-ЗМІ “Українська правда” 4 лютого опублікувала статтю “Тарас Козак пов’язаний із “ЛНР/ДНР” через свій кіпрський офшор від 2014 року”.

З огляду на це, користуючись визначеним ст. 277 ЦК України правом на відповідь, зазначу таке.

Наведена в статті інформація про мій так званий зв’язок із “Л/ДНР” не відповідає дійсності (неправдивий) і порушує мої особисті немайнові права тим, що бездоказово звинувачує мене в протиправних діях, за які законодавством України встановлено кримінальну відповідальність. Водночас ця інформація є неоднозначною та маніпулятивною внаслідок спотворення автором фактів та обставин.

Поширення представником Центру протидії корупції цинічної брехні про мене організовано Службою безпеки України на замовлення чинної влади з метою дискредитації мене як народного депутата й опозиційної політичної сили, яку підтримує значна частина українських виборців.

Домисли кишенькової маріонетки СБУ Каленюк ображають мої честь, гідність і ділову репутацію як державного діяча. Тому вимагаю від автора наклепницької статті припинити замовне поширення завідомо неправдивої та образливої інформації щодо мене.

Джерело: https://zikua.tv/news/ludyna/zvernennia_narodnoho_deputata_ukrainy_tarasa_kozaka_do_daryny_kaleniuk_shchodo_poshyrenoi_ii_informatsii_pro_ioho_nibyto_zviazky_z__ldnr_995541

Залишити відповідь