Пт. Чер 18th, 2021

На саміті НАТО обговорять співпрацю з Україною та протидію Росії, – Столтенберг

Генсек НАТО Єнс Столтенберг Фото з відкритих джерел

Зокрема, буде обговорена підтримка партнерів НАТО – України та Грузії

Лідери держав Північноатлантичного альянсу (НАТО) на саміті, який відбудеться 14 червня, планують обговорити співпрацю з Україною та Грузією, а також протидію Росії та Китаю. Про це під час брифінгу розповів генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

“Ми обговоримо вплив на нашу безпеку підйому Китаю та агресивної поведінки Росії, а також підтримку наших партнерів – України та Грузії”, – зазначив він.

Крім того генсек додав, що лідери країн НАТО також планують оголосити про відкриття центру нових технологій та підтвердити прихильність збільшенню військових видатків для захисту світу, заснованого на правилах.

За словами Столтенберга, на порядку денному саміту також стоїть питання затвердження нової політики кібернетичної та космічної оборони Альянсу та політики запобігання сексуальному насильству в ході конфліктів.

Новини за темою: Україну не запрошуватимуть на саміт НАТО, – Столтенберг

Нагадаємо, вчора президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову зі Столтенбергом та висловив сподівання, що НАТО на своєму саміті розгляне ефективні кроки для стримування агресії Росії.

Джерело: https://zikua.tv/news/politics/na_samiti_nato_obhovoriat_spivpratsiu_z_ukrainoiu_ta_protydiiu_rosii_stoltenberh_1004990

Залишити відповідь