Чт. Січ 21st, 2021

На інавгурації Байдена традиційний парад замінять віртуальним

Поділіться записом
Джо Байден


Twitter Джо Байдена

Церемонія інавгурації Джо Байдена запланована на 20 січня

На церемонії інавгурації обраного президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена, яка запланована на 20 січня, традиційну двогодинну ходу представника держави до Білого дому замінять на віртуальний парад у зв’язку із коронавірусними обмеженнями. Про це повідомляє CNN.

Згідно з повідомленням, віртуальну версію параду транслюватимуть по телебаченню, а в програмі очікуються виступи музикантів, поетів, танцювальних труп та інших виконавців.

Також зазначається, що Байдена після складання присяги у Капітолії до Білого дому супроводжуватиме президентський ескорт із військових усіх родів військ.

До слова, Об’єднаний комітет Конгресу з проведення церемонії інавгурації президента США поінформував, що інавгурація Байдена відбудеться за мінімальної кількості запрошених. При звичайному відвідуванні інавгурації 200 тисячами осіб, цього року їхня кількість буде обмежена членами конгресу і ще одним їхнім гостем.

Новини за темою: МЗС не виключає поїздку Зеленського на інавгурацію Байдена

Нагадаємо, раніше народний депутат України VIII скликання Ігор Попов заявив, що інавгурація новообраного президента США Джо Байдена буде більш ніж скромною, гостей буде дуже мало, а публічні заходи будуть обмежені. На захід допустять щонайбільше 10 тисяч осіб.

Джерело: https://zik.ua/news/world/na_inavhuratsii_baidena_tradytsiinyi_parad_zaminiat_virtualnym_992002

Залишити відповідь