Нд. Жов 25th, 2020

Ми що, готові перетворити Україну на полігон для військових дій між Росією і США? Ну ми ж не можемо бути такими наївними, – Кузьмін

Поділіться записом
Ренат Кузьмін
Ренат Кузьмін

Український юрист і політик, колишній заступник секретаря РНБО України, народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя”

Американський стратегічний бомбардувальник B-52. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Що взагалі можуть тренувати стратегічні бомбардувальники B-52 над містами України?

Оригінал на сторінці Facebook Рената Кузьміна

Чесно кажучи, ми вже стали партнерами НАТО з розширеними можливостями. Ми йдемо в НАТО. НАТО – це безпека в нашому регіоні-заявив президент Зеленський в інтерв’ю каналу BBC.

У березні цього року Парламент, Слуги народу з Європейською солідарністю Порошенка проголосували закон, згідно з яким іноземні армії можуть проводити навчання на території України 366 днів у 2020 році. І вже 4 рази у вересні американські стратегічні бомбардувальники демонстративно літали над містами України. Адже якщо це були навчання, то вони не мають права літати над містами України. Чому Міністерство оборони України не розповіло, що за навчання? Може бути вони просто не знають, що там тренувалося? Може бути вся зібрана інформація просто йшла в Пентагон? І що взагалі можуть тренувати стратегічні бомбардувальники B-52 над містами України?

Велика частина світових воєн починалася через якісь провокації, які ставали приводом. Як ви думаєте, бомбардувальники на кордоні з Росією – це не провокація? А якщо, не дай Бог, буде якийсь постріл… і що тоді, ми готові зустріти війська НАТО в Україні? Ми що, готові перетворити Україну на полігон для військових дій між Росією і США? Або ви думаєте, що тоді епіцентр бойових дій буде десь далеко? Ну ми ж не можемо бути такими наївними… Наведіть хоч один приклад, коли за останні роки США вели військові дії на своїй території. А ось розв’язати війну в інших країнах, переслідуючи свої політичні та економічні вигоди – вони завжди були готові. Крім того, їх військова машина вимагає війни. Ви ж це прекрасно знаєте. Тому дайте відповідь мені на одне питання: що тренують іноземні бомбардувальники B-52, літаючи над містами України?

Ренат Кузьмін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Джерело: https://zik.ua/blogs/my_shcho_hotovi_peretvoryty_ukrainu_na_polihon_dlia_viiskovykh_dii_mizh_rosiieiu_i_ssha_nu_my_zh_ne_mozhemo_buty_takymy_naivnymy_kuzmin_984062

Залишити відповідь