22.09.2021

Ми розчаровані: Кулеба прокоментував заяву президента Естонії про вступ України в ЄС

Дмитро Кулеба
Фейсбук МЗС України

За його словами, ці заяви не відповідають дружньому характеру відносин між країнами

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна розчарована заявою президентки Естонії Керсті Кальюлайд про те, що наша держава нібито не готова до членства в Європейському Союзі. Про це він розповів в ефірі Україна 24

За словами очільника МЗС, трохи більше ніж 20 років тому західні країни також казали естонцям, литовцям і латвійцям, що їм “ще треба 20, 30 років до ЄС та НАТО, дозріти”.

Новини за темою: Україна, Грузія та Молдова можуть подати заявки на вступ до Євросоюзу, – декларація

“Мені було дуже дивно чути ці слова від президентки Естонії. Ці заяви не відповідають дружньому характеру наших відносин. Я не знаю, що на неї вплинуло. Ми розчаровані такими заявами й вважаємо їх недоречними, особливо в контексті того, що вона була гостем в Україні, де її приймали найщиріше і найкращим чином”, – зазначив Кулеба й додав, що позицію й оцінку України було доведено до МЗС Естонії й посла Естонії в Україні.

“Вважаємо, що такі речі не повинні лунати від друзів та партнерів. А Естонія й Україна – безумовно, друзі та партнери”, – підсумував український міністр.

Новини за темою: Вступ України до НАТО: Названо обов’язкові реформи

Нагадаємо, раніше президентка Естонії Керсті Кальюлайд заявила, що Україна не підходить під вимоги членства в Європейському Союзі.

Також глава Естонії вважає, що Україна не зможе стати членом Північноатлантичного Альянсу (НАТО), доки не поверне всі окуповані території.

Джерело: https://zikua.tv/news/politics/my_rozcharovani_kuleba_prokomentuvav_zaiavu_prezydenta_estonii_pro_vstup_ukrainy_v_yes_1010729

Залишити відповідь