19.01.2022

Москаль: Зеленського “жаба тисне”, тому він закриває канали і займається переслідуванням Медведчука

Віктор Медведчук
РБК

Президент України Володимир Зеленський третій рік витрачає свої сили і ресурси зовсім не на те. Україна вже прийшла до державного регулювання цін, відмовилася від ринкової економіки і підходить до продуктових карток. А глава держави, замість того, щоб вирішувати проблеми країни, в цей час займається переслідуванням політичних опонентів, у тому числі і голови політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктора Медведчука, і закриттям неугодних телеканалів. Про це в ефірі телеканалу “Перший Незалежний” сказав генерал-лейтенант міліції у відставці, екс-депутат Верховної Ради України Геннадій Москаль.

Політик підкреслив, що дії Президента, крім того, що є абсолютно марними для держави, ще й протизаконні.

“У 2004 році був прийнятий закон Про боротьбу з тероризмом, де в ст. 24 написано чітко, що тільки за поданням ГПУ або прокурорів областей суд може визнати терористичною організацією. Покажіть таке рішення суду в Україні. Те, що була заява парламенту, так її ніхто не уповноважував, немає прав, це виключно справа суду. Так про що ми говоримо? Яке фінансування тероризму?” – задається питаннями генерал-лейтенант міліції у відставці.

Крім того, він зазначив, що не бачить підстав для звинувачень на адресу Віктора Медведчука.

“Зеленський є Президентом всієї України? Чи він уже відділив непідконтрольні території, відділив Крим? По телебаченню кричимо: Крим – це Україна, Луганськ – це Україна, Донецьк-це Україна, Донбас – це Україна! А де знаходяться Надра, вугілля, це Україна чи ні? Коли всі вони були зареєстровані на підконтрольних територіях. Навіщо ворушити плівки сумнівного походження, де Медведчук ніби говорить з Павлом Дроновим, одним з лідерів, який за рік до того був убитий на території Луганської області. Навіщо на посміховисько виставляємо всю країну? Всі ці затримання потрібні, щоб відвернути увагу”, – упевнений Москаль.

Політик вважає, що дії Зеленського, спрямовані проти опозиційних ЗМІ і проти лідера ОПЗЖ, продиктовані, в тому числі і заздрістю.

“У Зеленського немає медіа, ось його “жаба тисне”, тому закрив ваші телеканали, хоче відібрати у Порошенка, у Ахметова, потім дійде до Пінчкука. Залишиться “1+1″ і більше нічого не буде в Україні, ми дійдемо, як було при Радянському Союзі. Ось його завдання”, – констатував Геннадій Москаль.

Джерело: https://zikua.news/news/politics/moskal_zelenskoho_zhaba_tysne_tomu_vin_zakryvaie_kanaly_i_zaimaietsia_peresliduvanniam_medvedchuka_1020719

Залишити відповідь