Сб. Жов 31st, 2020

Медведчук: Зовнішнє управління Україною з боку США залишиться незалежно від того, хто стане президентом США

Поділіться записом
Голова політради партії “Опозиційна платформа ‒ За життя”, народний депутат Віктор Медведчук
112.ua

Голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя”, народний депутат Віктор Медведчук вважає, що зовнішнє управління Україною з боку США залишиться незалежно від того, хто стане новим президентом Штатів у 2020 році. Таку думку він висловив в інтерв’ю чотирьом українським телевізійним каналам.

“Я б не ставився так серйозно до того, хто стане президентом США. Перше – зовнішнє управління, яке введено, на превеликий жаль, в нашій країні США, воно було і залишиться, незалежно від прізвища президента. Друге – можуть загостритися внутрішні протиріччя і зіткнення окремих кланів, які виступали на боці Трампа або на боці представників демократів – Байдена. Згадають всі гріхи одного або другого, всі заяви про підтримку, і хтось буде когось знищувати або намагатися це зробити. США своєї політики по відношенню до України не змінять”, – заявив нардеп.

Медведчук вважає, що США розглядають Україну як плацдарм для створення проблем Росії, а через ситуацію на Донбасі РФ знаходиться в постійній напрузі.

“Тому що вони знайшли плацдарм і цей плацдарм для них – це проблема для Росії. Це плацдарм не для того, щоб захистити Україну – територія України не виступає тією стратегічною метою, щоб допомогти українському народу і допомогти нашій державі. Територія України – це плацдарм створення неприємностей для Росії. Росія повинна перебувати постійно в умовах ось цієї політичної напруги, з урахуванням ситуації на Донбасі. І це при тому, що і Мінські угоди, що є головною їх заслугою, як стверджують ті ж американці, з числа колишніх експослів США в Україні, і пан Путін, який заявляє, що “Донбас – це Україна”, – ніхто не оскаржує цієї тези, але при цьому у США головне завдання – лишити цю територію розбрату. Територію неможливості відновлення економічних і торговельних відносин між Росією і Україною, і зробити так, щоб ці два народи ніколи знову не повернулися до братніх і дружніх відносин”, – підкреслив Медведчук.

Нардеп вважає, що історію двох сусідських держав України та Росії неможливо забути і до неї слід ставитися з повагою.

“Я можу сказати, що цього не станеться. Які б спроби в цьому плані не проводилися, все одно український і російський народи залишаться дружніми, сусідськими і братніми. Як би цього не хотілося партії війни в Україні, як би цього не хотілося тим, хто здійснює зовнішнє управління в нашій країні, все одно буде так, як було століттями. Як було протягом останнього тисячоліття. Буде саме таким чином, а не інакше. Слова пана Зеленського, на початку його шляху президентських повноважень, коли він сказав, відповідаючи пану Путіну, на якесь питання, що спільного у нас (у них, у Зеленського і його команди), залишився один кордон. Я відповів і повторю цю відповідь: ні, це у вас, пане Зеленський, залишився один кордон. А у нас, у більшості громадян України, залишилася спільна тисячолітня історія, залишилася перемога у ВВВ, 75 років якої ми святкували нещодавно. Залишилися родинні зв’язки і багато іншого, що нас об’єднує. А це і мова, і віра, і історія. І які б зеленські і порошенки б не приходили, і що б вони не намагалися з цим зробити, у них, на їхній жаль, а на наше щастя, нічого не вийде”, – підсумував нардеп.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/medvedchuk_zovnishnie_upravlinnia_ukrainoiu_z_boku_ssha_zalyshytsia_nezalezhno_vid_toho_khto_stane_prezydentom_ssha_983944

Залишити відповідь