Вт. Чер 2nd, 2020

Медведчук: Закон про банки прийнятий на догоду і зовнішньому управлінню, і МВФ

Поділіться записом
Народний депутат Віктор Медведчук
“Опозиційна платформа – За життя”

Україна виконала вимоги МВФ у вигляді прийняття закону про ринок землі, а фактично – про розграбування земель сільськогосподарського призначення, а також прийняла закон про банківську діяльність, який порушує низку норм Конституції і є антинародним. 

Про це повідомив голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя”, народний депутат Віктор Медведчук в ефірі телеканалу “Інтер”.

“Він (закон про банки, – ред.) не антиколомойський, він – антинародний, цей закон, тому що він взагалі реабілітує колишнє керівництво країни, і Нацбанк, він ставить хрест на можливості і вкладників, і власників тих 103 банків, які були ліквідовані за роки правління Порошенка, і він нічого нового не дає для розвитку банківської системи. Хіба що надає особливий статус Національному банку, який буде вищою інстанцією, і його дії не зможуть стати предметом судового розгляду. Тобто, в порушенні конституційних прав, у всьому є дії на догоду і зовнішньому управлінню, і МВФ – ця політика буде продовжуватися і далі”, – сказав він. 

Новини за темою: Медведчук: Україна має покінчити з зовнішнім управлінням США

Політик вважає, що така політика не принесе бажаних позитивних результатів.

“Але ця політика не принесе позитивних результатів ні для країни, ні для українського народу. Хіба що для влади, щоб гарно виглядати перед міжнародними фінансовими лихварями”, – зазначив Медведчук. 

Джерело: https://zik.ua/news/economics/medvedchuk_zakon_pro_banky_pryiniatyi_na_dohodu_i_zovnishnomu_upravlinniu_i_mvf_969464

Залишити відповідь