20.01.2022

Медведчук: Я противник майданів і революцій. Люди обрали владу – нехай терплять і приймають рішення

МедведчукГолова політради партії “Опозиційна платформа – За життя”, народний депутат Віктор Медведчук
Фото з відкритих джерел

Голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя”, народний депутат Віктор Медведчук заявив, що виступає проти проведення революцій в країні, тому що чинну владу обирали українці і, згідно з Конституцією, повинні терпіти свій вибір, а вже після – приймати рішення. Таку думку нардеп озвучив в ефірі телеканалу UkrLive.

“Люди повинні самі зрозуміти, за яку ціну їм купувати газ – по 8, 10, 13 тисяч за куб чи по 3,5 або 4 тисячі. А ми говоримо про те, що ми можемо зробити, щоб газ коштував 3,5 тисячі за тисячу кубів і не більше. Ми це говорили три роки тому, чотири роки тому, два роки. І говоримо сьогодні – ми можемо це зробити, наша команда готова до цього”, – зазначив нардеп.

За словами Віктора Медведчука, чинна влада не хоче приймати відповідні рішення щодо газу через свої політично вмотивовані амбіції. 

“Можна обговорювати на ваших шоу в інтерв’ю з окремими політиками що завгодно і скільки завгодно, але від цього нічого не зміниться. Коли це люди зрозуміють – вони дадуть оцінку цій владі. Але люди самі повинні дати оцінку владі. Я категоричний противник майданів, революцій і всього іншого. Люди обрали цю владу – нехай терплять, нехай чекають. Коли дочекаються – нехай приймуть інше рішення”, – підсумував депутат.

Нагадаємо, провідний європейський адвокат Бертран Мельмендьє приєднався до команди правового захисту голови політради “Опозиційної платформи – За життя”, народного депутата Віктора Медведчука. Він підписав договір про правовий захист лідера опозиції. 

12 жовтня Печерський районний суд прийняв рішення про запобіжний захід у вигляді домашнього арешту Медведчуку за новою підозрою до 7 грудня. Сам Медведчук заявив, що продовжить боротьбу з нинішньою владою незалежно від того, наскільки посиляться репресії щодо нього. Він підкреслив, що разом з “Опозиційною платформою – За життя” будуть продовжувати захищати інтереси українського народу.

“Прокурори нехай не хвилюються. Все взяв, до всього готовий, все буду робити, як буде встановлено законом, але при цьому буду далі продовжувати боротися з цією владою, так, як і боровся. Власне кажучи, так, як бореться і буде продовжувати боротися партія”, – підкреслив Медведчук.

Раніше народний депутат від ОПЗЖ Ренат Кузьмін заявляв, що представники ДБР повісткою викликали Медведчука нібито для ознайомлення з матеріалами давно вже закінченої кримінальної справи про державну зраду і порушення правил ведення війни. В цей же час, за словами нардепа, представники ОГП спробували вручити опозиційному політику нову підозру в державній зраді і сприянні тероризму, проте адвокати Медведчука не дали прокурорам зробити це, порушуючи закон.

8 жовтня Генеральна прокуратура і Служба безпеки України оголосили нову підозру в держзраді і сприянні тероризму Віктору Медведчуку. Нові звинувачення пов’язані зі зривом поставок вугілля в Україну з ПАР і сприянні поставок палива з окупованих територій Донецької та Луганської областей в 2014 році.

Як повідомлялося, у першій кримінальній справі Печерський районний суд прийняв рішення про продовження строків запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту Віктору Медведчуку на 2 місяці, до 31 жовтня.

20 лютого президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким ввів у дію рішення Ради нацбезпеки і оборони запровадити санкції проти 8 осіб – серед них голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук та його дружина Оксана Марченко.

13 травня в Печерському суді Києва обрали запобіжний захід голові політради партії ОПЗЖ Віктору Медведчуку. 21 травня Київський апеляційний суд залишив у силі цілодобовий домашній арешт для нардепа. 9 липня суд продовжив домашній арешт Віктора Медведчука до 7 вересня. Відразу ж після початку засідання адвокати лідера ОПЗЖ заявили про відвід судді Сергію Вовку. Справа в тому, що Вовк вирішив розглядати питання продовження строків досудового розслідування без сторони захисту. Але в підсумку суд відхилив клопотання про відвід судді і прокурора. 30 Липня Київський апеляційний суд відмовив адвокатам голови політради “Опозиційної платформи – За життя” Віктора Медведчука в задоволенні апеляції щодо продовження термінів домашнього арешту політика до 7 вересня.

В ОПЗЖ відреагували на це правове свавілля і заявили, що такі дії влади – відверта і цинічна політична розправа над опозиційним політиком, який своєю принциповою позицією розкриває непрофесіоналізм, продажність і антинародний характер влади.

Коментуючи ситуацію, Віктор Медведчук підкреслив його адвокати повністю готові до процесу оскарження запобіжні заходи і у них є докази, які спростовують звинувачення прокуратури і доводять незаконність застосування до нього домашнього арешту.

Так, стороною захисту була подана апеляція на рішення Печерського районного суду Києва про продовження запобіжного заходу політику. Однак 30 липня Київський апеляційний суд відхилив її, незважаючи на розгром усіх доводів обвинувачення.

За останні місяці світові ЗМІ, європейські політики та експерти опублікували 114 853 матеріалів, присвячених цькуванню українською владою опозиції та незалежних телеканалів.

Джерело: https://zikua.tv/news/politics/medvedchuk_ya_protyvnyk_maidaniv_i_revoliutsii_liudy_obraly_vladu_nekhai_terpliat_i_pryimaiut_rishennia_1019001

Залишити відповідь