Пн. Сер 2nd, 2021

Медведчук в суді в черговий раз довів свою мужність в той час, як Зеленський боягузливо ховається за високими парканами

Олександр Кальченко
Олександр Кальченко

Журналіст

Голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя”, народний депутат України Віктор Медведчук
112ua.tv

Лідер опозиції Віктор Медведчук на суді, а точніше, судилищі, яке відбувалося 8 липня і продовжилося 9-го, в черговий раз довів всьому світу, що він людина великої мужності і сміливості, він справжній політик, який продовжує відстоювати свою правду чесно і відкрито, незважаючи на колосальний тиск з боку влади в особі президента Володимира Зеленського. А він, до речі, як справжній боягуз, ховається за високими парканами, охороною і товстими стінами кабінетів, не наважуючись відкрито в обличчя висловити свої претензії Медведчуку, обмежуючись лише нацькуванням на опозиціонера своїх ручних силовиків і суддів.

Рівень їхньої ницості дійшов до того, що суддя Вовк відмовився зробити перерву в засіданні, змушуючи політика і сторону захисту терпіти голод, спрагу, виснажливу спеку і страшну задуху. Цікаво, що сказали б в ЄСПЛ на це? Адже ці умови – тортури, яким піддалися невинні люди!

Така дрібна підлість з боку Зеленського абсолютно зрозуміла. Президент, страшно заздрячи Медведчуку в тому, що у політика, що знаходиться в опозиції, краще виходить бути президентом, ніж у колишнього коміка, який намагається хоч таким способом насолити конкуренту. Адже всі рейтинги говорять про те, що “Опозиційна платформа – За життя”, як і Медведчук, незважаючи ні на що, стають все більш популярними серед українців. Це не дивно, адже і лідер опозиції, і політсила послідовно і докладно відстоюють інтереси українців, захищають свій народ, на відміну від Зе-кнопочок, готових зробити будь-який трюк за клацанням пальців “великого брата” з Вашингтона – піднімати тарифи, продавати українську землю, відмовлятися від життєво необхідних вакцин, які, в умовах пандемії коронавірусу, потрібні українцям, як повітря.

Все могло б бути зовсім по-іншому, якби Зеленський зі своїми акробатами дійсно дбав про українців, а не бігав би світом, судорожно шукаючи покровителя, який би забезпечив йому другий термін у затишному президентському кріслі. Якби Зеленський хоч на секунду стримав би свої амбіції і прислухався до Медведчука, то ми б, звичайні громадяни, платили б за газ на 25% менше, отримали б свою, якісну вакцину, завдяки якій багато хто з наших близьких були б живі, на Донбасі вже давно встановився б мир, а наші співгромадяни, які нудяться в тюрмах ОРДЛО – були б на волі.

Тобто, завдяки ініціативам Медведчука нація жила б щасливішою і багатшою. Однак Зеленський робить все, щоб ми стали ще біднішими і залежнішими, і саме тому намагається усунути Медведчука, який, як справжній державник, піклується про свою націю.

Олександр Кальченко

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Джерело: https://zikua.tv/blogs/medvedchuk_v_sudi_v_cherhovyi_raz_doviv_svoiu_muzhnist_v_toi_chas_iak_zelenskyi_boiahuzlyvo_khovaietsia_za_vysokymy_parkanamy_1006931

Залишити відповідь