Пн. Жов 26th, 2020

Медведчук – справжній патріот країни, який залишає політику за дужками, коли мова йде про життя людей, – Дубовий

Поділіться записом
Ростислав Дубовий
zagittya.com.ua

Раніше Порошенко, а нині і Зеленський веде згубну економічну політику, констатував політик

Голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук – це і є справжній патріот країни, який на сьогодні залишає політику за дужками, коли мова йде про життя людей.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту “Чудова четвірка” на телеканалі ZIK під час включення заявив голова Луганської обласної організації партії “Опозиційна платформа – За життя” Ростислав Дубовий.

Ростислав Дубовий, коментуючи інформацію про зняття санкцій РФ із кількох українських підприємств, наголосив, що це справжнє свято для міста Рубіжне і для всієї Луганської області, оскільки Рубіжанський картонний комбінат є не лише містоутворюючим підприємством, а також і стратегічним промисловим об’єктом для регіону та країни. Він повідомив, що на підприємстві працюють близько 1200 мешканців Рубіжного.

Новини за темою: На прохання Медведчука Росія в односторонньому порядку знімає санкції з трьох українських підприємств

“Через ту політику – європейську, американську, яку нам нав’язували останні шість років, це тільки покращить добробут людей, тому що нам що говорили? Що Європа – це рай на землі. Нічого цього близько немає. Постійно вводилися якісь обмежувальні заходи щодо наших товарів і послуг, якщо вони починали становити якусь конкуренцію європейським товарам і послугам. І ось цей Рубіжанський картонно-тарний комбінат в результаті цієї згубної економічної політики, яку вів Порошенко і яку сьогодні продовжує Зеленський, рубіжанці через це втрачали просто тисячі робочих місць. І насправді Віктор Медведчук – це і є справжній патріот країни, який на сьогодні залишає політику за дужками, коли мова йде про життя людей, а розвиток економіки – це рівень добробуту громадян”, – наголосив Ростислав Дубовий.

Нагадаємо, президент Російської Федерації Володимир Путін під час наради з урядом підтримав пропозицію прем’єра Росії Михайла Мішустіна дозволити поставки в країну продукції низки українських підприємств, щодо яких були введені відповідні обмежувальні заходи. Як уточнив Мішустін, ідеться про Барський машинобудівний завод і Рубіжанський картонний комбінат.

Як повідомляли, 6 жовтня Володимир Путін і голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя”, народний депутат Віктор Медведчук обговорили питання про можливе часткове скасування санкцій для відновлення економічного співробітництва між Україною та Росією. 

Джерело: https://zik.ua/news/politics/medvedchuk__spravzhnii_patriot_krainy_iakyi_zalyshaie_polityku_za_duzhkamy_koly_mova_ide_pro_zhyttia_liudei__dubovyi_983702

Залишити відповідь