Пн. Січ 18th, 2021

Медведчук: Плівки “Байдена-Порошенка” – це елементи зовнішнього управління

Поділіться записом
Голова Політради партії “Опозиційна платформа – За життя”, народний депутат Віктор Медведчук
“Опозиційна платформа – За життя”

Оприлюднені аудіоматеріали про розмову ексвіцепрезидента США Джозефа Байдена і п’ятого президента України Петра Порошенка – це елементи зовнішнього управління. Про це заявив голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя”, народний депутат Віктор Медведчук в ефірі телеканалу RTVI.

“По-перше, я таку позицію висловлював всі ці шість років, починаючи з 14-го року, і це відповідало фактичній дійсності: те, що ми мали, і те, що ми маємо сьогодні. Ви маєте рацію: вже немає Порошенка, а Байден не віцепрезидент, а є одним з головних кандидатів на майбутніх президентських виборах у США. Але справа в тому, що політика Порошенка триває і вже виконавцем цієї політики є президент Зеленський”, – сказав він.

Політик підкреслив, що зовнішнє управління, яке було впроваджене у 2014 році продовжується. “Триває у всіх сферах нашого життя, і це головна загроза для національної безпеки нашої країни. Сьогодні за вказівкою США, за вказівкою МВФ, міжнародних організацій, таких, як Фонд Сороса, наприклад, даються команди про прийняття закону про розпродаж землі. Іншими словами: про розкрадання землі сільськогосподарського призначення. Даються вказівки про прийняття закону про банківську діяльність, який порушує Конституцію. Та, незважаючи на це, він приймається, під керівництвом пана Зеленського, який і в першому випадку, коли приймається закон про землю, і в другому випадку, коли приймається закон про банки і банківську діяльність, особисто приїжджає до ВР для того, щоб вплинути, в першу чергу, на свою фракцію, “Слугу народу”, яка повинна була і частково проголосувала за ці закони. Обидва ці закони порушують Конституцію, обидва ці закони, як раз, в розрізі зовнішнього управління з боку, в першу чергу, США, по відношенню до України, тому що суперечать інтересам українського народу, вони суперечать інтересам країни, і грубо порушують нашу Конституцію. Це тільки поодинокі факти, які свідчать про зовнішнє управління. А якщо взяти кадрову політику? З приводу втручання того, хто повинен стати Генеральним прокурором, який уряд має залишитися, а який має сьогодні продовжувати працювати – це всі вказівки з-за кордону. Це все те, що є елементами зовнішнього управління і в цьому управлінні живе сьогодні Зеленський”, – сказав Медведчук.

Як повідомлялося, 19 травня Деркач оприлюднив аудіоматеріали, які, за його словами, можуть свідчити про вплив ексвіцепрезидента США Джозефа Байдена п’ятого президента України Петра Порошенка. На оприлюднених записах йдеться про звільнення генерального прокурора Віктора Шокіна, яке стало однією з умов матеріальної підтримки України з боку США.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/medvedchuk_plivky_baidena_poroshenka__tse_elementy_zovnishnoho_upravlinnia_969500

Залишити відповідь