Пт. Лип 30th, 2021

Медведчук: Недалекоглядна політика чинної влади загрожує існуванню України як держави

Голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя”, народний депутат Віктор Медведчук
Фото:”Опозиційна платформа – За життя”

В українського політикуму немає гідної відповіді на заяви президента Росії Володимира Путіна про те, що в Україні правове свавілля, що влада не відстоює інтереси народу і приймає економічно невигідні для країни політичні рішення.

Таку думку висловив народний депутат України, голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук, коментуючи статтю російського лідера “Про історичну єдність росіян і українців”.

Парламентарій підкреслив, що замість адекватної відповіді українські політики продовжують декларувати заклики відгородитися від Росії стіною і базами НАТО в прямому і переносному сенсі цього слова.

“Це, м’яко скажемо, нерозумна, недалекоглядна політика, яка загрожує не стільки Росії, скільки існуванню української держави. Зведення сенсу української державності до протистояння з Росією автоматично знищує цей сенс, якщо Європа і Росія домовляться. І тоді держава Україна стає непотрібною, і неважливо, ким контролюватиметься ця територія. Значить, нам потрібен інший сенс існування української державності”, – упевнений Віктор Медведчук.

Також він зазначив, що, якщо відносини між РФ і Європою налагодяться, Україна виявиться остаточно витісненою на узбіччя зовнішньополітичних відносин.

“Процес зближення Європи і Росії розчавить сучасну Україну, зробить її непотрібною, зайвим політичним фактором, подразником, територією розбрату. І цей процес запущений, можна звинувачувати в цьому Росію, але найбільше тут постаралася українська влада, яка обрала примітивну і дурну стратегію розвитку”, ‒ підкреслив лідер ОПЗЖ.

Джерело: https://zikua.tv/news/politics/medvedchuk_nedalekohliadna_polityka_chynnoi_vlady_zahrozhuie_isnuvanniu_ukrainy_iak_derzhavy_1007612

Залишити відповідь