Ср. Тра 27th, 2020

Медведчук: Люди з подвійним громадянством не можуть займати посади в органах центральної та місцевої виконавчої влади

Поділіться записом
Голова Політради “Опозиційної платформи – За життя”, народний депутат Віктор Медведчук
“Опозиційна платформа – За життя”

Люди з подвійним громадянством не можуть займати посади в органах центральної та місцевої виконавчої влади в Україні. Про це заявив голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя”, народний депутат Віктор Медведчук в ефірі телеканалу RTVI.

“Це моя тверда, принципова і послідовна позиція. Особи іноземних держав, які мають громадянство, або подвійне громадянство, у тому числі це поширюється і на РФ, не можуть займати посади в органах центральної та місцевої виконавчої влади. Тобто, не можуть бути міністрами, не можуть бути керівниками регіонів, керівниками окремих державних відомств, і не можуть керувати державними підприємствами”, – сказав політик.

Він підкреслив, що це абсолютно нормальна позиція по відношенню до будь-яких держав.

“І те, що ви сказали: якщо внаслідок мирного врегулювання Донбас повернеться в Україну, то особи, які мають сьогодні такі особливості, як наявність подвійного громадянства, не зможуть займати посади в органах центральної або регіональної виконавчої влади. Так, така моя позиція: я вважаю, що в інтересах національної безпеки України це не може бути дозволено, і виключень в цьому не може бути жодних”, – додав Медведчук.

Раніше співголова партії “Опозиційна платформа – За життя”, народний депутат Вадим Рабінович заявив, що люди з подвійним громадянством не мають права обіймати державні посади в Україні.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/medvedchuk_liudy_z_podviinym_hromadianstvom_ne_mozhut_zaimaty_posady_v_orhanakh_tsentralnoi_ta_mistsevoi_vykonavchoi_vlady_969498

Залишити відповідь