17.09.2021

Медведчук: Лише ми можемо побудувати нову, успішну країну, нам її не побудують ані США, ані Європа, ані Росія

Голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя”, народний депутат Віктор Медведчук
Фото:”Опозиційна платформа – За життя”

Лише українці можуть побудувати успішну Україну, нам її не побудують ані США, ані Європа, ані Росія. Про це в інтерв’ю “Першому Незалежному” заявив голова Політради партії “Опозиційна платформа – За життя”, народний депутат Віктор Медведчук.

“Ми повинні продовжувати цю боротьбу, тому що тільки ми можемо побудувати нову, успішну країну. Нам цю країну не побудує ніхто – ані США, ані Європа, ані Росія. Тільки громадяни України, усвідомивши, що все залежить від них, можуть зробити перелом у тому, що ми відчуваємо сьогодні. При колишньому режимі – бідну країну, а при режимі сьогоднішньому – злиденну країну. Виправити цю ситуацію можна лише об’єднавшись, зрозумівши, що у нас спільне і чи дійсно ми хочемо жити в успішній країні, яка буде жити і працювати в інтересах всіх громадян нашої країни, всіх громадян України”, – вважає Медведчук.

“Ми продовжуємо боротьбу, продовжує боротьбу партія, продовжую боротьбу я, незалежно від того, що перебуваю під домашнім арештом, я бачу сенс боротьби. А сенс цієї боротьби – це захист інтересів наших громадян. Це захист інтересів від того, що влада не хоче на Донбасі, захист від житлово-тарифних цін на послуги, які просто зашкалюють і знищують наших людей. Це захист їхніх прав і свобод, це захист їхніх соціальних зобов’язань з боку держави, які повинні були спрямовані з боку держави і влади, і яку вони на собі не відчувають. Це захист нашої економіки”, – зазначив парламентарій.

Раніше Медведчук заявив, що власть повинна подбати про людей і допомогти в питаннях медицини, освіти, соціальних виплат. Тільки тоді Україна зможе стати успішною країною. 

“Мова йде і про Конституцію, мова йде і про законодавство, коли права і свободи людей зведені до нуля їх реалізації. Коли йдуть політичні репресії, коли йдуть політично мотивовані дії, спрямовані на узурпацію влади в країні, коли введена позасудова розправа з громадянами, незалежними ЗМІ, закриваються канали, йде боротьба з інакомисленням. Якщо ми не захистимо, якщо ми не відновимо ці права, якщо ми не відновимо економіку побудовою різновекторної економіки з урахуванням моста між Європою і Росією, відновлення економіки та економічних відносин з Росією, з іншими країнами, в першу чергу з країнами Тихоокеанського, Азіатського регіону, де наша продукція є найбільш конкурентоспроможною, де ця конкурентоспроможність допоможе відновити нашу економіку, так як це основа всього. Якщо ми не зробимо справедливою соціальну сферу, якщо ми не допоможемо нашим людям у питаннях медицини, освіти, соціальних виплат, то країна Україна, як країна, щаслива для своїх людей, як країна успішна, існувати не може”, – сказав він.

Медведчук вважає, що “це головне і стратегічне, що треба зробити в майбутньому, аналізуючи те, що сталося, аналізуючи те, що має місце сьогодні”.

Нагадаємо, 23 серпня на сайті “Опозиційної платформи – За життя” вийшла стаття “Якою може бути Україна? Якою бути Україні?” авторства голови Політради партії, народного депутата Віктора Медведчука. У ній він серед іншого пише, що українська державність в небезпеці, і головна небезпека виходить від обмеженості, непрофесіоналізму і жадібності тих, хто управляє країною.

“Досконала, демократична, вільна і щаслива Україна існує тільки в головах окремих громадян. На ділі все не так. Українська державність в небезпеці, і головна небезпека виходить від обмеженості, непрофесіоналізму і жадібності тих, хто країною управляє”, – зазначив політик. 

Джерело: https://zikua.tv/news/2021/08/25/medvedchuk_lyshe_my_mozhemo_pobuduvaty_novu_uspishnu_krainu_nam_ii_ne_pobuduie_ani_ssha_ani_yevropa_ani_rosiia_1010455

Залишити відповідь