Нд. Лют 28th, 2021

Медведчук діє як мудрий і далекоглядний політик, а його прихильники — конструктивно налаштовані прагматики, а не політичні екстремісти, – Ренат Кузьмін

Поділіться записом
Ренат Кузьмін
Ренат Кузьмін

Український юрист і політик, колишній заступник секретаря РНБО України, народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя”

Фото з відкритих джерел

Прихильники Медведчука будуть домагатися справедливості законними засобами в рамках існуючих юридичних процедур

Оригінал на сторінці Facebook Рената Кузьміна

“Тут деякі дорікають Медведчуку і його прихильників в тому, що у відповідь на заборону телеканалів вони не заблокували роботу парламенту і місцевих рад, не вивели людей на вулиці, не перекрили автомобільні дороги, не зупинили рух поїздів, не захопили РНБО і взагалі не почали революцію.


Пояснювати. Медведчук діє як мудрий і далекоглядний політик, а його прихильники — конструктивно налаштовані прагматики, а не політичні екстремісти. Вони будуть домагатися справедливості законними засобами в рамках існуючих юридичних процедур. А ось скористатися правом на протест або, як його ще називають, правом на повстання, вони звичайно ж зможуть, але тільки якщо передбачені законом процедури виявляться неефективними. А ось вам цитата з прийнятої ООН в 1948 році Загальної декларації прав людини:


“необхідно, щоб права людини охоронялися владою закону з метою забезпечення того, щоб людина не була змушена вдаватися, в якості останнього засобу, до повстання проти тиранії і гноблення”.

Тепер зрозуміло?”

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Джерело: https://zikua.tv/blogs/medvedchuk_diie_iak_mudryi_i_dalekohliadnyi_polityk_a_ioho_prykhylnyky__konstruktyvno_nalashtovani_prahmatyky_a_ne_politychni_ekstremisty_renat_kuzmin_995595

Залишити відповідь