Нд. Лис 29th, 2020

Марчевський: Заява Резнікова про Донбас – це втілення хворої пропаганди

Поділіться записом
Артем Марчевський
Фото из открытых источников

Заява міністра з питань реінтеграції Олексія Резнікова, в якій він назвав Донбас раковою пухлиною і запропонував виселяти росіян з країни – втілення брудної пропаганди. Про це в ефірі телеканалу Newsone заявив керівник молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський. Політик так само зазначив, що людина, яка ненавидить Донбас – не може займатися його реінтеграцією.

“Історія із заявою Резнікова про ракову пухлину – це огидно. Не хочеться навіть її обговорювати. Але ми з вами спостерігаємо втілення найболючішої пропаганди. Ми всі з вами чули про фільтраційні табори. Так от, зараз вони втілюють їх у життя. А якщо людина, яка належить до іншої нації і становить небезпеку для країни? Грузії, Азербайджану, наприклад. Його не треба виселяти? Чому вони постійно говорять про одну націю – росіян? Ми з вами живемо в Києві, у мене тут дуже багато друзів-росіян, які не представляють ніякої небезпеки”, – заявив Марчевський.

Нагадаємо, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков порівняв непідконтрольні території Донбасу з “пухлиною”. Таким чином він висловився в програмі “Рандеву з Яніною Соколовою”, опублікованому на YouTube.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/marchevskyi_zaiava_reznikova_pro_donbas_tse_vtilennia_khvoroi_propahandy_986739

Залишити відповідь