06.12.2021

Марчевський: Розслідування щодо розстрілу людей на Інститутській не буде

Фото з відкритих джерел

Нинішня українська влада, як і попередня, не зацікавлена в завершенні розслідування у справі про розстріли на “Майдані” у 2014 році. Про це в ефірі телеканалу “Росія 24” заявив керівник Молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський.

“Минуло 8 років і ніякого розслідування, фактично, немає і не було. Більше того, на вулиці Інститутській, на якій відбувався цей розстріл – вже змінили ландшафт. Там з’явилися вже нові дерева, нові споруди. Там перекрили автомобільний рух, вона стала пішохідною – однак вже було кілька заяв про те, що провести реконструкцію подій вже неможливо. Якраз тому, що з’явилися якісь споруди, з’явилися меморіали, з’явилися якісь кіоски там нагорі. Ніколи не буде проведено належного розслідування, це вже стало зрозуміло. Ви ж знаєте яке перше правило в подібних розслідуваннях – головне не вийти на самих себе. Нікому це розслідування не потрібно, крім сімей загиблих, на превеликий жаль. Тому що там спливуть дуже відомі прізвища нинішніх політиків, прізвища відомих політиків минулого скликання”, – заявив Марчевський.

Джерело: https://zikua.tv/news/politics/marchevskyi_rozsliduvannia_shchodo_rozstrilu_liudei_na_instytutskii_ne_bude_1018070

Залишити відповідь