06.12.2021

Кузьмін: Узурпація влади пройшла настільки непоміченою і безкарною, що склалося враження, що все це є як би нормою

Народний депутат України від “Опозиційної платформи – За життя” Ренат Кузьмін
Страна.ua

В Україні фактично узурпована влада і ця узурпація влади пройшла настільки непоміченою і безкарною, що склалося враження, що все це є як би нормою. Про це народний депутат від Партії “Опозиційна платформа – За життя” Ренат Кузьмін заявив в ефірі телеканалу UkrLive.

“Ще раз звертаю увагу наших телеглядачів і всіх фахівців, хто дивиться нашу програму на те, що в Україні фактично узурпована влада і ця узурпація влади пройшла настільки непоміченою і безкарною, що склалося враження, що все це є як би нормою”, – сказав він.

Кузьмін нагадав, що Україна є парламентсько-президентською республікою, в якій парламент займає більш високе положення в ієрархії влади, ніж Офіс президента. Спікер парламенту в парламентсько-президентській республіці займає більш високе становище, ніж президент.

“У президентській республіці навпаки, а в парламентсько-президентській ось саме так, як я сказав. Що ми спостерігаємо сьогодні? Вся влада в країні з якоїсь фантастичної причини знаходиться в руках президента. Не у парламенту, не у спікера парламенту, не в українського народу, який делегував парламент уповноваження з повного управління країною. Вся влада в країні належить президенту, саме президент сьогодні цю владу узурпував, за допомогою своїх “Слуг народу”, які всіляко допомагають йому в цьому. Президент фактично підім’яв під себе виконавчу владу, Кабмін, Міністрів, комітети, відомства. Президент сьогодні підім’яв під себе законодавчу владу, маючи монобільшість у парламенті, свого спікера, віце-спікера”, – сказав парламентарій.

Він також підкреслив, що президент Володимир Зеленський сьогодні видавлює судову владу.

“Цей розбір Конституційного Суду, спроби знищити і ліквідувати адміністративний суд Києва, погрози ліквідувати інші суди, які будуть приймати рішення суперечать волі президента. Ось це все і є узурпація влади, яка призвела до того, що ми спостерігаємо. А спостерігаємо ми якраз повне знищення залишків української державності, яка дісталася нам від наших батьків, дідів, які цю країну будували, зводили заводи, фабрики, будівлю, будинки, житла. Ось це якраз сьогодні руйнується завдяки ось цій повзучої узурпації влади”, – констатував Кузьмін.

Раніше Кузьмін заявив, що чинна українська влада сховала “кінці у воду” ганебним розслідуванням щодо “вагнерівців”. 

Джерело: https://zikua.tv/news/politics/kuzmin_uzurpatsiia_vlady_proishla_nastilky_nepomichenoiu_i_bezkarnoiu_shcho_sklalosia_vrazhennia_shcho_vse_tse_ie_iak_by_normoiu_1017911

Залишити відповідь