07.12.2021

Кузьмін про “вагнергейт”: Чинна українська влада сховала “кінці у воду” таким ганебним розслідуванням

Народний депутат України від “Опозиційної платформи – За життя” Ренат Кузьмін
Страна.ua

Чинна українська влада сховала “кінці у воду” ганебним розслідуванням щодо “вагнерівців”. Про це народний депутат від партії “Опозиційна платформа – За життя” Ренат Кузьмін заявив в ефірі телеканалу UkrLive.

“Є кримінальне провадження в Державному бюро розслідувань, за фактом якраз ось цим. Це розслідування триває вже понад рік, воно майже два роки вже триває. В ході цього розслідування слідчі не просто не встановили, хто є ініціатором цієї спецоперації, хто злив цю інформацію іноземним спецслужбам, з чиєї причини була зірвана це спецоперація. Державне бюро розслідувань це не встановило, воно не просто не встановило, вони навіть не допитали жодного учасника цього всього шоу. Вони допитали розвідників, але вони не допитали керівників Офісу президента, вони не допитали президента, вони не допитали фахівців спецзв’язків, вони не зробили нічого”, – сказав він.

Парламентарій нагадав, що терміни слідства у цій справі безповоротно минули.

“Розслідувати більше цей факт Державне бюро розслідування не має права. Це означає, що чинна українська влада сховала “кінці у воду” таким ось ганебним розслідуванням у лапках. По суті, розслідування ніякого не було. Але оскільки закон передбачає, що розслідування не може тривати там більше півтора року, це означає, що справу буде припинено без можливості її відновлення. На цю історію всі закрили очі – і прокуратура, яка наглядає за ДБР, і Служба безпеки, і Офіс президента і журналістська спільнота теж”, – констатував Кузьмін.

Раніше представник ОПЗЖ Вадим Рабинович заявив, що ТСК по “вагнергейту” не допоможе – правду в цьому “зеленому тісному колективі” важко буде дізнатися.

Джерело: https://zikua.tv/news/politics/deistvuiushchaia_ukraynskaia_vlast_spriatala_kontsi_v_vodu_pozornim_rassledovanyem_po_vahnerovtsam_1017910

Залишити відповідь