18.01.2022

Кузьмін про піар Денисової на ув’язненій у Донецькій в’язниці жінці: Через тебе і таких як ти Україна перетворилася на територію беззаконня і свавілля

Ренат Кузьмін
Народний депутат України від “Опозиційної платформи – За життя” Ренат Кузьмін 112ua.tv

Народний депутат від фракції “Опозиційна платформа – За життя” Ренат Кузьмін обурився тому, як український омбудсмен Людмила Денисова піариться на ув’язненій в ОРДО Наталії Стаценко. На своєму Telegram-каналі він заявив, що саме через таких людей країна перетворилася на територію беззаконня і свавілля.

“Не хотів у Новий Рік про це, але, мабуть, доведеться. І приводом послужив пост Людмили Денисової. Ця, як каже президент Зеленський, особина, в новорічну ніч раптом згадала, що вона працює Уповноваженим Верховної Ради з прав людини і закликала владу ДНР звільнити з полону Наталію Стаценко, лікаря, заарештованого за шпигунство на користь України. Денисова в слізливій манері перерахувала всі хвороби заарештованої в Донецьку жінки, закликала ОБСЄ втрутитися і пафосно завершила свій пост: “Вимагаю її звільнення”, – пише Кузьмін.

Нардеп нагадав, що Стаценко — одна з тих чотирьох заарештованих жінок, яких влада “ДНР” ще рік тому намагалася повернути в Україну. Вони без будь-яких умов хотіли передати народному депутату, голові політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктору Медведчуку утримуваних в СІЗО заарештованих. 

“Медведчук тоді звернувся в СБУ за дозволом на в’їзд в зону АТО, щоб забрати нещасних. Але Баканов не дозволив. Тоді влада ДНР вирішила вивезти заарештованих до Білорусі і віддати їх Медведчуку там. Ну то що? За листом СБУ літак, на якому за цими жінками повинен був вилетіти Медведчук, був заарештований і йому був заборонений виліт”, – пояснив Ренат Кузьмін.

З його слів, потім українські чиновники навперебій почали таврувати ініціативу повернути військових не Зеленському, а Медведчуку. Слідом за наказом президента телеканали, пов’язані з Медведчуком і висвітлювали питання повернення полонених, закрили, а самого Медведчука помістили під домашній арешт.

“А потім Зеленський запропонував усім українцям, кому тут щось не подобається, збирати свої манатки і валити в Росію. І де ж ти була тоді, Денисова, уповноважений ти, прости, Господи, з прав людини? А коли Зеленський протизаконно застосував санкції до громадян України і позбавив їх основних громадянських прав? А коли ця злодійська Рада дозволила українську землю іноземцям продавати? А коли Кабмін божевільних зажадав жінок вагітних на військовий облік поставити? Ти де була, Денисова? І чому це твій голос прорізався тільки після новорічної ночі та й то з такого приводу? Шампанського перепилу або скумбрії по 8 грн переїла? “Звільнення вимагаю”? Так ти у Зеленського “вимагай”, це ж він заборонив, до нього питання!”- обурений народний депутат.

Кузьмін впевнений, що через таких людей, як нинішній омбудсмен, Україна перетворилася на територію беззаконня і свавілля. 

“І пам’ятай, Денисова, саме Ти, Баканов і Зеленський персонально відповідальні за життя здоров’я всіх полонених, що містяться в катівнях Л/ДНР, обмін і звільнення яких ви заблокували через свої амбіції і егоїзм!”- резюмував він.

Джерело: https://zikua.news/news/politics/kuzmin_pro_piar_denysovoi_na_uviaznenii_u_donetskii_viaznytsi_zhintsi_cherez_tebe_i_takykh_iak_ty_ukraina_peretvorylasia_na_terytoriiu_bezzakonnia_i_svavillia_1020248

Залишити відповідь