Нд. Вер 27th, 2020

Кулеба заявив, що є нова дата зустрічі радників “нормандської четвірки”

Поділіться записом
Глава МЗС України Дмитро Кулеба
Фото з відкритих джерел

Наразі дата тримається у секреті

Дата майбутньої зустрічі радників лідерів “нормандської четвірки” щодо врегулювання ситуації на Донбасі вже визначена. Однак поки що вона тримається у секреті, адже зустріч вже декілька разів переносилася. Про це розповів міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в інтерв’ю “Радіо Свободі”.

За словами голови МЗС, зараз є домовленість, що відразу після зустрічі радників відбудеться зустріч міністрів закордонних справ України, Німеччини, Франції та Росії.

“І вже відповідно за результатами зустрічі радників, міністрів можна буде бачити, чи виходимо ми на зустріч лідерів”, – пояснив Кулеба. 

Міністр додав, що немає жодних гарантій, що під час зустрічі радників чи глав МЗС вдасться досягнути якихось поступок від Російської Федерації.

“Гарантій ніяких немає, але є щоденна наполеглива праця усіх залучених до цього процесу – і президента, і керівника його офісу, і МЗС, і віцепрем’єр, міністра з реінтеграції, тобто всі, всі, всі працюють на результат”, – наголосив Кулеба.

Новини за темою: Зеленський очікує на саміт “нормандської четвірки” після зустрічі радників

Нагадаємо, нещодавно в ЗМІ з’явилася інформація про те, що зустріч зовнішньополітичних радників “нормандської четвірки” не відбудеться 28 серпня, проте без подробиць.

Згодом в Офісі президента України заявили, що заплановану на 28 серпня зустріч політичних радників лідерів країн “нормандської четвірки” перенесено через відрядження одного з учасників.

Пізніше глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що зустріч радників “нормандської четвірки” може пройти до 10 вересня, а відтермінування відбулося на прохання французької сторони.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/kuleba_zaiavyv_shcho_ie_nova_data_zustrichi_radnykiv_normandskoi_chetvirky_979760

Залишити відповідь