19.01.2022

Кулеба провів розмову з Блінкеном: Узгодили позиції перед переговорами з Росією

Кулеба
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба МЗС України

Детальні подробиці телефонної розмови очільників дипломатичних відомств України та США наразі невідомі

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з Держсекретарем США Ентоні Блінкеном за результатами міністерської зустрічі країн-членів НАТО. Про це очільник МЗС повідомив у своєму Twitter.

“Держсекретар США Ентоні Блінкен подзвонив за підсумками міністерської зустрічі НАТО, повідомив гарну новину: в Альянсі панує солідарність з Україною. Ми детально узгодили позиції України і США напередодні переговорів з РФ у різних форматах, обговорили двосторонній порядок денний”, – написав Кулеба.

Факт розмови підтвердив і держесекретар США у своєму акаунті.

“Я ще раз підтвердив непохитну підтримку України під час сьогоднішньої розмови з міністром закордонних справ Кулебою. Ми працюємо пліч-о-пліч з Україною, союзниками по НАТО та партнерами, щоб стримувати подальшу агресію Росії”, – заявив Блінкен.

Інші подробиці телефонної розмови очільників дипломатичних відомств України та США наразі невідомі.

Новини за темою: Кулеба домовився про спільні кроки задля стримування РФ з новим главою МЗС Чехії

Нагадаємо, цього тижня глава МЗС України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з державною секретаркою із закордонних справ і справ співдружності націй та розвитку Великої Британії Ліз Трасс. Глави дипломатій скоординували позиції держав на тлі агресії РФ і майбутніх дипломатичних переговорів.

Джерело: https://zikua.news/news/2022/01/07/kuleba_proviv_rozmovu_z_blinkenom_uzhodyly_pozytsii_pered_perehovoramy_z_rf_1020447

Залишити відповідь