Сб. Бер 6th, 2021

Кулеба провів першу розмову з держсекретарем США Блінкеном

Поділіться записом

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба і державний секретар США Ентоні Блінкен під час першої розмови підтвердили важливість стратегічного партнерства між обома країнами.

Як передає Укрінформ, про це Дмитро Кулеба повідомив у Твіттері.

«У нашій першій розмові з Ентоні Блінкеном ми підтвердили важливість стратегічного партнерства України та США, домовилися зробити його більш амбітним. У наших відносинах починається новий день. Я вдячний США за непохитну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України», – написав очільник МЗС.

Як повідомляв Укрінформ, Сенат США 26 січня затвердив Ентоні Блінкена на посаді державного секретаря в адміністрації Джо Байдена.

Читайте також: Кулеба привітав Блінкена з призначенням на посаду держсекретаря США

Під час слухань у профільному комітеті Сенату Блінкен висловився на підтримку нашої країни. Він підкреслив, що Америка має допомогти Україні здолати не тільки зовнішню загрозу з боку Росії, а й внутрішніх ворогів – корупцію та відсутність ефективних інституцій демократичного врядування.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/3182348-kuleba-proviv-persu-rozmovu-z-derzsekretarem-ssa-blinkenom.html

Залишити відповідь