Вт. Лип 27th, 2021

Кулеба назвав ключову тему зустрічі Зеленського з Байденом

Залучення США до мирного врегулювання на сході України буде ключовою темою зустрічі Володимира Зеленського та Джо Байдена.

Як передає Укрінформ, про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба у програмі “Право на владу” на телеканалі “1+1”.

“Ми зараз увійшли в стадію підготовки візиту Президента. Безумовно, тема подальшого залучення Сполучених Штатів у процес мирного врегулювання буде ключовою під час цього візиту. Буде і багато інших важливих тем, але це буде тема №1”, – сказав глава МЗС.

Він підкреслив, що має достатньо підстав стверджувати, що США хочуть і можуть бути залучені до процесу врегулювання. За його словами, про це свідчить дзвінок Байдена у квітні в розпал ескалації вздовж українського кордону.

“Саме в цей момент президент Байден подзвонив Путіну і сказав йому дуже чітко: те, що він робить на кордоні, неприйнятно; те, що він робить в Україні, неприйнятно. І що він готовий сісти і проговорити цю ситуацію ”, – зазначив глава української дипломатії.

Читайте також: В Офісі Президента обговорили підготовку візиту Зеленського до США

На думку Кулеби, це був акт стримування, до якого вдалися Сполучені Штати на підтримку українських інтересів.

Як повідомляв Укрінформ, 7 червня Зеленський і Байден провели телефонні переговори, під час яких американський лідер запросив українського колегу відвідати Білий дім.

Невдовзі Кулеба поінформував, що зустріч президентів відбудеться наприкінці липня.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/3266656-kuleba-nazvav-klucovu-temu-zustrici-zelenskogo-z-bajdenom.html

Залишити відповідь