27.11.2021

Кулеба назвав два чинники, які визначають дії Росії стосовно України

Росія може здійснити повномасштабне військове вторгнення в нашу країну, проте українська влада посилено працює над тим, щоб цього не сталося.

Про це в ефірі телеканалу “Україна 24” сказав міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, передає Укрінформ.

За його словами, Росія ще з 2014 року намагається послабити Україну, використовуючи для цього різні методи. 

“Головна мета Росії – робити Україну максимально слабкою… Дестабілізуючи всередині, блокуючи співпрацю України з іншими державами в оборонній сфері. А Президент України ставить зовсім інше завдання – робити Україну максимально сильною”, – розповів глава МЗС. 

На його думку, президент РФ Володимир Путін справді розглядає можливість нової наступальної операції в Україні. 

“Чи пустить у дію він цю опцію, залежить від двох факторів: від нашої сили та спокою українців, і від скоординованості та сили дії наших партнерів”, – додав Кулеба.

Як повідомлялося, начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов заявив, що Росія зосередила понад 92 тисячі військовослужбовців біля кордонів нашої держави, наступ може розпочатися наприкінці січня – на початку лютого 2022 року.

За словами Буданова, наступ, імовірно, включатиме авіаудари, артилерійські та бронетанкові атаки з подальшими десантними операціями, зокрема в Одесі та Маріуполі, а також меншим за масштабами вторгненням з боку Білорусі.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/3354904-kuleba-nazvav-dva-cinniki-aki-viznacaut-dii-rosii-stosovno-ukraini.html

Залишити відповідь