22.09.2021

КСУ відмовився перевіряти конституційність призначення Шкарлета міністром освіти

В.о. міністра освіти Сергій Шкарлет
МОН

Ухвала Конституційного суду є остаточною

Конституційний суд України відмовився відкривати провадження у справі про конституційність призначення Сергія Шкарлета очільником Міністерства освіти і науки. Про це повідомляє пресслужба КСУ.

“Велика палата на засіданні продовжила розгляд питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним поданням 46 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) постанови Верховної Ради України “Про призначення Шкарлета С. М. міністром освіти і науки України”. За результатами розгляду цього питання постановлено Ухвалу про відмову у відкритті конституційного провадження у справі”, – зазначили у суді.

Ухвала Конституційного суду є остаточною.

Новини за темою: ДБР викликало на допит нардепів з “Голосу” через голосування за Шкарлета

Нагадаємо, у грудні минулого року депутати Верховної Ради підтримали голосами призначення Сергія Шкарлета повноцінним міністром освіти та науки, який до цього тимчасово виконував обов’язки очільника відомства. 

У відповідь під стіни Офісу президента вийшли протестувальники, які виступили проти призначення Шкарлета на посаду міністра. 

У лютому 2021 року генеральний прокурор України Ірина Венедіктова заявила, що під час голосування за призначення Сергія Шкарлета міністром освіти і науки відбулося неособисте голосування. Тому її Офіс почав проводить досудове розслідування.

Джерело: https://zikua.tv/news/politics/ksu_vidmovyvsia_pereviriaty_konstytutsiinist_pryznachennia_shkarleta_ministrom_osvity_1011011

Залишити відповідь