Вт. Бер 9th, 2021

Кравчук пропонує створити документ-дороговказ для подальшої роботи ТКГ

Поділіться записом
Голова делегації України в ТКГ Леонід Кравчук
Фото з відкритих джерел

Сьогодні відбулося засідання на рівні глав делегацій

Голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук запропонував виробити єдиний документ для ТКГ, який ухвалять лідери “нормандського формату”. Про це повідомляє українська делегація в ТКГ в своєму Telegram-каналі.

Згідно з повідомленням, Кравчук запропонував представнику ОБСЄ та координатору політичної підгрупи ТКГ П’єру Морелю виробити та представити єдиний документ, до якого війдуть найкращі пропозиції сторін.

Новини за темою: Голова ОБСЄ застерегла Україну від повернення Донбасу за прикладом Нагірного Карабаху

“Вироблення єдиного документу, який ухвалять лідери держав “нормандського формату”, є головним дороговказом для подальшої роботи ТКГ”, – наголосила українська сторона.

На думку Кравчука, якщо до процесу консультацій підійти з цієї позиції, то ТКГ отримає усі шанси перейти до більш конструктивних кроків щодо виконання рішень, прийнятих в рамках комплексу домовленостей, починаючи з 2014 року.

Новини за темою: В уряді хочуть врахувати деякі документи ОРДЛО до деокупації Донбасу, – Резніков

Нагадаємо, раніше українська делегація в Тристоронній контактній групі (ТКГ) запропонувала розробити єдиний “План спільних кроків” для врегулювання ситуації на Донбасі.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/kravchuk_proponuie_stvoryty_dokument_dorohovkaz_dlia_podalshoi_roboty_tkh_993836

Залишити відповідь