Ср. Сер 5th, 2020

Кравчук назвав перші кроки на переговорах щодо Донбасу

Поділіться записом
Глава делегації України в ТКГ Леонід Кравчук
Фото з відкритих джерел

На думку першого президента України, на переговорах необхідно підняти питання Будапештського меморандуму

Глава української делегації у Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук заявив, що створення фонду для відновлення і вільна економічна зона на території Донбасу могли б стати компромісами на шляху до вирішення конфлікту на сході країни. Про це перший президент України сказав в ефірі “Україна 24”.

За його словами, на переговорах необхідно підняти питання Будапештського меморандуму.

“Україна тоді склала ядерну зброю, 175 ракет. На кожній ракеті стояло по п’ять боєголовок, в цілому – понад 1 тис. Кожна шахта коштувала мільярд доларів, тих доларів, зараз це близько 300 млрд. І цей крок України мав дуже велике значення для зменшення ядерних арсеналів і витрат на ядерні арсенали тих ядерних держав, які сьогодні існують “, – зазначив Леонід Кравчук.

Він нагадав, що під час його каденції була створена вільна економічна зона, куди увійшли Донецька, Луганська, Дніпропетровська області.

“Потім про це забули. Я думаю, зараз це також треба зробити – не тільки на контрольованих територіях, а у всіх областях. І коли люди займуться конкретними справами, туди підуть інвестиції. І не треба буде говорити про якийсь особливий статус Донбасу”, – наголосив новий глава української делегації у ТКГ.

Новини за темою: Поїздки Кравчука в Мінськ іноді закінчуються несподівано в інтересах України, наприклад, розпадом СРСР, – Кулеба

Нагадаємо, 30 липня Володимир Зеленський призначив першого президента України Леоніда Кравчука главою української делегації в Тристоронній контактній групі.

Раніше цю посаду обіймав Леонід Кучма, однак нещодавно він повідомив про свій вихід з ТКГ.

Згодом, новий очільник української делегації в ТКГ Леонід Кравчук заявив, що готовий йти на компроміси на переговорах з Російською Федерацією щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/kravchuk_nazvav_pershi_kroky_na_perehovorakh_shchodo_donbasu_976664

Залишити відповідь