Нд. Лют 28th, 2021

Кожен президент має своїх “свинарчуків” та “Межигір’я”, а винні журналісти, – Лукаш

Поділіться записом
Олена Лукаш Фото – скріншот

Таргани бояться світла, і саме тому зараз “світло” вимкнули і обмежили можливості доносити інформацію, зауважила юрист

В Україні підтримали рішення про те, щоб замовкли три телеканали, у тому числі, і для того, щоб нічого не говорили про програму “Велике будівництво”.

Про це під час спільного ефіру трьох телеканалів – ZIK, “NewsОne” і “112 Україна” заявила юрист Олена Лукаш.

Гостя студії звернула увагу на те, що кожен силовик, який входить до складу Ради національної безпеки та оборони України, підтримав рішення щодо закриття трьох телеканалів “112 Україна”, “NewsOne” і ZIK. Як зазначила Олена Лукаш, це було зроблено, у тому числі і для того, щоб нічого не говорили про програму “Велике будівництво”.

“Щоб ви не могли виїжджати і дивитися, що там з цим дорожнім покриттям, що з відремонтованими школами, що з вкраденою сировиною, що з іноземцями, які постійно виграють чомусь тендери, або “Велике будівництво” розвиває дуже часто міжнародний бізнес. Ми ж не називатимемо зараз ці азербайджанські, турецькі компанії, які часто на цьому заробляють. Я хочу сказати: у кожного президента, мабуть, у цій країні є своя карма – своє “Межигір’я”, свій “свинарчук”, своя “Ліга сміху” і свої виправдання з цього приводу. І винні, на жаль, завжди журналісти”, – сказала Олена Лукаш та додала, що “таргани бояться світла”, і саме тому зараз “світло” вимкнули і обмежили можливості доносити інформацію.

Новини за темою: За 6 днів влада втратила підтримку половини України, – Лазарєв про закриття телеканалів

Як повідомляли, 8 лютого понад 400 журналістів з телеканалів “112 Україна”, “NewsOne” і ZIK провели акцію протесту проти обмеження свободи слова в країні. Також підтримати журналістів прийшло більше тисячі глядачів телеканалів.

Нагадаємо, після блокування “112 Україна”, “NewsOne” і ZIK мовлення телеканалів в ефірі можна дивитися на YouTube.

Онлайн-трансляцію телеканалу ZIK можна дивитися тут:

Джерело: https://zikua.tv/news/politics/kozhen_prezydent_maie_svoikh_svynarchukiv_ta_mezhyhiria_a_vynni_zhurnalisty__lukash_995776

Залишити відповідь