Вт. Гру 1st, 2020

Казахстан не підтвердив зустріч з делегацією з України через фальшиві довідки, – ЗМІ

Поділіться записом
Владислав Криклій
Міністерство інфраструктури України

Українську делегацію звинуватили у фальсифікації результатів ПЛР-тестування на COVID-19

Казахстан не підтвердив зустріч з членами української делегації – міністром інфраструктури Владиславом Криклієм і послом України в республіці Казахстан Петром Врублевським через нібито фальшиві довідки про відсутність COVID-19. Про це повідомляють Інтерфакс-Україна з посиланням на пресслужбу Міністерства інфраструктури та казахське видання Tengrinews.kz.

Так, 10 листопада Криклій планував зустрітися з прем’єр-міністром Казахстану Аскаром Маміним стосовно транзиту з Азії в ЄС за альтернативним маршрутом в обхід Росії. Однак, зустріч не була остаточно підтверджена казахської стороною.

За даними Tengrinews.kz, зустріч не відбулася через те, що українська делегація прибула в Казахстан з підробними довідками про відсутність коронавірусу. 

Також у ЗМІ додали, що прем’єр-міністр України Денис Шмигаль особисто вибачився перед Аскаром Маміним за інцидент і своїх підлеглих. Однак казахстанський прем’єр нібито ці вибачення приймати відмовився.

Новини за темою: У 30% випадків у хворих на коронавірус негативний ПЛР-тест, – Степанов

Водночас у Мінінфраструктури відповіли, що інформація про фальсифікацію ПЛР-тестів українською стороною є наклепом. 

“Тестування міністр інфраструктури проходив в лабораторії Into Sana в Києві перед відльотом у відрядження”, – додали в пресслужбі міністерства. 

Нагадаємо, раніше президент Всеукраїнської ради захисту прав та безпеки пацієнтів Віктор Сердюк повідомляв, що в Україні повністю відсутня система контролю якості за ПЛР-тестами для виявлення хворих на коронавірус.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/kazakhstan_ne_pidtverdyv_zustrich_z_delehatsiieiu_z_ukrainy_cherez_falshyvi_dovidky_smy_987911

Залишити відповідь