Вт. Бер 9th, 2021

Ілюзія перемог: Освоївши річний бюджет, рівний п’ятирічному, Зе-влада збудувала менше доріг, ніж у 2018 році

Поділіться записом
Чорний квартал
Чорний квартал

Телеграм-канал про політику

35 мільярдів гривень прискорено освоюються в рамках “Великого будівництва” Володимира Зеленського

facebook.com/y.golyk

Куратори проєкту “Великого будівництва” створюють ілюзію інфраструктурних перемог в Україні, роблячи заяви про рекордні успіхи в будівництві/ремонті доріг. Освоївши бюджет як за 5 років, “Укравтодор” побудував менше доріг, ніж у 2018 році. Німецькі журналісти розкрили маніпуляцію Офісу президента при звітах за 2020 рік.

Оригінал в телеграм-каналі “Чорний квартал

Deutsche Welle випустило чудовий матеріал на тему “Великого будівництва”, де порівнюють дорожнє будівництво при Януковичі, Порошенку і Зеленському.

На підставі офіційних відповідей “Укравтодору” показано, що в 2020 р. часто йшлося не про будівництво нових або капітальну реконструкцію старих доріг, а про облаштування “верхнього шару покриття” на 3356,7 км доріг при бюджетних витратах в 120 млрд грн!

“Верхній шар” – це лише два шари асфальту, в кращому випадку з посиленою основою, але які ще потрібно доводити до розуму.

Зеленський відверто маніпулює, коли каже, що при ньому зроблено в 10 разів більше доріг, ніж при попередниках. Більше 70% з “Великого будівництва” – це поточний середній ремонт, що обійшовся в рази дорожче, ніж при “попередниках”, через збільшені масштаби корупційного “розпилу”.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Джерело: https://zik.ua/blogs/iliuziia_peremoh_osvoivshy_richnyi_biudzhet_rivnyi_piatyrichnomu_ze_vlada_zbuduvala_menshe_dorih_nizh_u_2018_rotsi_993880

Залишити відповідь