Пн. Вер 21st, 2020

Ілля Кива: Націоналісти оголосили полювання за представниками “Патріотів – За Життя”

Поділіться записом
Народний депутат Ілля Кива
“Опозиційна платформа – За життя”

“Азов” і “Нацкорпус” готують низку нових злочинів, відкрито оголошують полювання і винагороду за вбивство представників громадської організації “Патріоти – За Життя”. Про це в ефірі телеканалу NewsOne заявив народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя”, лідер “Патріотів” Ілля Кива.

“Є інформація, що Нацкорпусом готується ряд замовних вбивств, і вони це заявляють майже офіційно. Вони оголосили полювання на члена нашої організації “Патріоти – За Життя” Олега Ширяєва. Білецький та Коротких фактично відкрито оголосили винагороду в $ 10 тис за голову українського громадянина Ширяєва. Куди дивиться СБУ?” – сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що має намір ініціювати ряд звернень до керівництва країни і правоохоронних структур про затримання і притягнення до відповідальності засновника “Азову” Андрія Білецького.

“За раніше скоєні злочини і створення терористичної організації, яка несе загрозу українському суспільству. Я займуся цією процедурою, тому що наш обов’язок – захищати наше суспільство. Білецький намагається зняти з себе відповідальність, перекласти її на когось, відмовитися від своїх людей. Такі, як він, не вміють відповідати за свої дії і їх треба ізолювати від суспільства. Вони будуть ще скоювати злочини”, – зазначив нардеп.

Новини за темою: “Нацкорпус” не бере на себе відповідальності, але тонко натякає, що вони причетні до обстрілу “Патріотів – За життя”, – журналіст

Він також повідомив, що звертатиметься до Президента України про позбавлення українського громадянства глави “Нацкорпуса” Сергія Коротких: “Він злочинець, який створив терористичну організацію і який знаходиться в розшуку Інтерполу за раніше скоєні тяжкі злочини. Серед них – вбивства і викрадення людей з метою збагачення”, – підкреслив він.

Ілля Кива зазначив, що парламентська фракція “Опозиційна платформа – За життя” контролюватиме хід всіх розслідувань і роботу судів щодо злочинів, здійснених націоналістичними організаціями.

“Тому що дуже важливо почати карати злочинців. Це допоможе вберегти молодих хлопців від небезпеки, яка криється за яскравими націоналістичними гаслами ось цих “вождів”. Молодь не розуміє всієї відповідальності і наслідків після того, як їх штовхнуть на вчинення злочинів. І ми будемо розбиратися, хто фінансує сьогодні ці групи”, – підсумував нардеп.

Нагадаємо, 27 серпня на трасі Київ-Харків під Люботином представниками “Національного корпусу” і “Азова” було скоєно збройний напад на автобус, в якому їхали 22 людини організації “Патріоти – За життя”.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/illia_kyva_natsionalisty_oholosyly_poliuvannia_za_predstavnykamy_patriotiv_za_zhyttia_979085

Залишити відповідь