Сб. Жов 24th, 2020

Харків та Ужгород: реальні проблеми регіонів та обіцянки політиків – «Зворотний відлік. Місцеві»

Поділіться записом

«Зворотний відлік. Місцеві» – сезон політичного токшоу Суспільного з ведучими Мирославою Барчук та Павлом Казаріним. Головна тема ефірів цієї осені — місцеві вибори в Україні, які відбудуться 25 жовтня.

Гості та експерти токшоу поговорять про два регіони – Харківщину та Закарпаття, а саме про те, що дозволяє місцевим політичним проектам на рівних конкурувати із загальноукраїнськими партіями, чи втримають позиції чинні міські голови Харкова та Ужгорода, які найболючіші проблеми цих регіонів, які сподівання покладають виборці на місцеву владу та наскільки реально їх здійснити.

До студії токшоу запрошено гостей від різних політичних сил з Харкова: Ігор Черняк, кандидат на посаду міського голови Харкова, «Блок Світличної «Разом!»; Денис Нев’ядомський, кандидат у депутати до Харківської міської ради, «Опозиційна платформа – за життя»; Микита Соловйов, кандидат на посаду міського голови Харкова, «Демсокира»; а також на зв’язку зі студією – Роман Семенуха, кандидат в депутати до Харківської облради, «Слуга народу».

Обговорити передвиборчу політичну картину Закарпаття запросили: Іванну Климпуш-Цинцадзе, народну депутатку, кандидатку у депутати до обласної ради Закарпаття, «Європейська Солідарність»; на зв’язку зі студією – Ігор Кривошеєв, народний депутат, голова осередку партії «Слуга народу» в Закарпатській області та Богдан Андріїв, чинний міський голова Ужгорода.

Також до дискусії долучаться : Олександр Солонтай, експерт Інституту політичної освіти, Віталій Бала, політолог, директор Агентства моделювання ситуацій, Данило Мокрик, журналіст «Бігус.Інфо», Роман Кравець, журналіст інтернет-видання «Українська правда».

Перевірятиме висловлювання політиків на чесність редактор проєкту «VoxCheck» Максим Скубенко.

Сайт: https://suspilne.media
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/suspilne.news/
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/suspilne_news
В Instagram: https://www.instagram.com/suspilne.news/
Новини у Telegram: https://t.me/suspilnenews

Залишити відповідь