Нд. Жов 25th, 2020

Глава міськвиборчкому перешкоджає роботі комісії з політичних мотивів, – депутат Невінчаний про реєстрацію кандидатів від ОПЗЖ у Миколаєві

Поділіться записом
Член політради партії “Опозиційна платформа – За життя” і депутат Миколаївської обласної ради Максим Невінчаний
Фото з відкритих джерел

У Миколаєві міська виборча комісія 3 жовтня знову повинна була розглянути питання про реєстрацію списків партії “Опозиційна платформа – За життя” на місцеві вибори, але цього не сталося через відсутність голови комісії. Про це заявив депутат Миколаївської обласної ради від партії “ОПЗЖ” Максим Невінчаний у себе на сторінці в Facebook.

“Голова комісії Тетяна Павлова не прийшла на збори, сім’я фактично зірвала засідання. Вона тим самим не дала можливість голосувати, так як не хоче одного голосу. Вона навмисне саботує роботу комісії і в даний момент – це не більше ніж просто збори людей”, – написав він.

Максим Невінчаний додав, що при цьому у присутніх членів комісії не було можливості працювати через відсутність доступу до документів. Був викликаний наряд поліції, щоб зафіксувати даний факт.

“Але щоб члени комісії могли далі працювати необхідно ознайомитися з документами, а ці документи закрили і ключі сховали. Для того, щоб констатувати цей факт, ми викликали поліцію. Тому що ключів немає, а інші ключі не підходять. Тому комісія не працює, так як доступу до документів немає”,- сказав депутат.

На думку Невінчаного це відбувається навмисно, щоб не допустити на вибори партію “Опозиційна платформа – За життя”.

“Це фактичне перешкоджання роботі комісії з політичних мотивів. Це очевидно!”,- заявив Максим Невінчаний.

Нагадаємо, що раніше в Миколаєві члени комісії не змогли вирішити, реєструвати ОПЗЖ чи ні. Через це справа дійшла до суду. Міськвиборчком суд зобов’язав прийняти конкретне рішення щодо ОПЗЖ, реєструвати список чи ні, а облвиборчком зобов’язали зареєструвати список партії.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/hlava_miskvyborchkomu_pereshkodzhaie_roboti_komisii_z_politychnykh_motyviv_deputat_nevinchanyi_pro_reiestratsiiu_kandydativ_vid_opzzh_v_mykolaievi_982615

Залишити відповідь