Вт. Вер 22nd, 2020

Фрагментація місцевої еліти в конфронтації з центральною владою буде дуже чіткою: Експерт про місцеві вибори

Поділіться записом

Телеканал ZIK

Регіони відчули динаміку децентралізації і вони вже сприймають себе на рівні влади

Фрагментація місцевої еліти в конфронтації з центральною владою буде дуже чіткою і ми побачимо це на місцевих виборах у жовтні.

Про це в ефірі ток-шоу “17” на телеканалі ZIK заявив політолог Тарас Семенюк.

Експерт зауважив, що місцеві вибори, які повинні відбутися у жовтні, будуть кульмінацією політичного сезон і у новому році в Україні буде практично переформатована вся місцева влада.

“А зараз ми бачимо, що поки що “слуги народу” тримають певну першість. Але це не є першість загальнонаціональна. Результати соціологічних досліджень свідчать, що 53% громадян будуть голосувати за локальні політичні партії, тобто не загальнонаціональні. Загальнонаціональні отримали 23% підтримки. Тобто ось така фрагментація регіонів і центру все-таки відбувається”, – зазначив політолог.

За словами Семенюка, до певного відокремлення регіонів призвела і реформа децентралізації.

“Регіони відчули динаміку децентралізації і вони вже сприймають себе на рівні влади. Тобто щодо загальнонаціональної підтримки, “Слуги народу” зберігають лідерство, але, якщо брати регіональний масштаб, то, очевидно, що “слуги” не у всіх регіонах можуть отримати першість. Тому я думаю, що фрагментація місцевої еліти в конфронтації з центральною владою буде дуже чіткою і ми побачимо це на цих виборах ” – прокоментував політичний експерт.

Новини за темою: Шовковський йде на місцеві вибори від Кличка

Як повідомляли, виборча кампанія до місцевих виборів, які мають відбутися 25 жовтня, розпочнеться 5 вересня.

Читайте також: “Арахамія назвав розцінки на кампанію на місцевих виборах: Кандидат до міськради – $50 тис., сільрада – $10-12 тис.“.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/frahmentatsiia_mistsevoi_elity_v_konfrontatsii_z_tsentralnoiu_vladoiu_bude_duzhe_chitkoiu_ekspert_pro_mistsevi_vybory_979246

Залишити відповідь