20.01.2022

Джангіров: Влада зробила все, щоб утримувані особи залишалися в неволі в ОРДЛО

вмирають у в'язницях ОРДЛО
Фото з відкритих джерел

Омбудсмен Людмила Денісова, яка написала в Facebook про погіршення здоров’я Наталії Стаценко, яка утримується в невизнаній ДНР, на публіку проливає “крокодилячі сльози”. Адже саме влада на чолі з Володимиром Зеленським зробила все, щоб утримувані особи залишилися в ОРДЛО, хоча можливість звільнити їх була ще рік тому. Так відомий політичний публіцист Дмитро Джангіров прокоментував повідомлення омбудсмена про те, що в однієї з утримуваних осіб серйозно погіршилося здоров’я.

“Тому що Зеленський і компанія зробили все, щоб утримувані особи і далі залишалися за гратами, але омбудсмен проливає над залишеними – волею Президента! – у неволі “крокодилячі сльози”, – написав автор.

“Я прекрасно розумію, що для абсолютного числа українців прізвище Наталії Стаценко абсолютно ні про що не говорить. Її долею сьогодні занепокоїлася омбудсмен Людмила Денисова – вона утримується в СІЗО на непідконтрольній території і перебуває у важкому стані через хворобу спини.

Начебто все правильно – омбудсмен і повинна займатися правами українців, в тому числі – утримуваних на непідконтрольній території. Однак, особисто я добре пам’ятаю історію пані Стаценко, в контексті якої пані Денисова разом з усією “зеленою” владою можуть колективно претендувати на звання “лицеміри року”, – додав публіцист.

Джангіров нагадав, що влада невизнаної ДНР ще рік тому запропонувала відпустити Наталію Стаценко і ще 3 жінок за умови, що вони передадуть утримуваних осіб головному українському переговірнику Віктору Медведчуку.

“Дійсно, Наталія СТАЦЕНКО отримала великий термін на території самопроголошеної республіки – її звинувачували в шпигунстві. Вона насправді серйозно хвора. І саме цю саму Наталію СТАЦЕНКО влада невизнаної ДНР – без будь-яких додаткових умов! – рівно рік тому пропонували передати Києву. Причому разом з ще трьома українками, у яких також були тривалі терміни ув’язнення і важкі хронічні хвороби”, – зазначив публіцист.

“В якості посередника-людини, яка забрала б “утримуваних осіб” і відвіз до Києва – повинен був виступити Віктор Медведчук”, – підкреслив автор.

Але влада на чолі з Зеленським, уточнив Джангіров, замість того щоб допомогти врятувати утримуваних осіб, запустила політичні репресії проти Медведчука.

“Однак, в січні 2021 року від президента Зеленського, замість мінімальної людяності і згоди на місію Медведчука, послідувала заборона на переліт літака і репресії у вигляді звинувачень, обшуків і домашнього арешту”, – пояснив публіцист.

“Нинішні крокодилячі сльози омбудсмена Денисової прекрасно відтіняють весь цинізм ситуації – на публіку показушно сумувати про долю людини, яку рік тому можна було “на раз” витягнути з СІЗО на непідконтрольній території. При цьому цікаво – а кому це лицемірство адресовано? Може бути президенту, який через особисті політичні амбіції зірвав звільнення 4-х тяжкохворих українок з-за ґрат?

Або членам української частини ТКГ, які рік тому цинічно вимагали, щоб ОРДЛО нікого не звільняли?”, – уклав політичний публіцист Дмитро Джангіров.

Джерело: https://zikua.news/news/politics/dzhanhirov_vlada_zrobyla_vse_shchob_utrymuvani_osoby_zalyshalysia_v_nevoli_v_ordlo_1020435

Залишити відповідь