Пн. Вер 21st, 2020

Дубінський зізнався, що не знає більшості людей, яких “Слуга народу” висунула на місцеві вибори

Поділіться записом

Телеканал ZIK

Нардеп підкреслив, що не приймав участі у відборі кандидатів в парламентську і мерську кампанії

Народний депутат України від фракції “Слуга народу” Олександр Дубінський заявив, що не знає 98-99% людей, яких провладна партія висунула кандидатами на місцеві вибори.   

Про це він сказав ефірі ток-шоу “19” на телеканалі ZIK.

“Я не приймав участі у відборі кандидатів в парламентську кампанію і не приймав участі у відборі кандидатів в мерську кампанію. Я 98-99% людей, які сьогодні вийшли на сцену, побачив там вперше. Можливо, люди які живуть на місцях, в громадах, в містах, кандидати в які сьогодні були представлені на з’їзді, їх знають, але я не знаю. Можливо, це моя вина, можливо, це моє недопрацювання, але я їх не знаю”, – зізнався парламентар.

Читайте також: “Арахамія назвав розцінки на кампанію на місцевих виборах: Кандидат до міськради – $50 тис., сільрада – $10-12 тис.“.

Водночас він додав, що добре знає медійних кандидатів, які будуть брати участь в місцевих виборах у жовтні.

“Я знаю Олега Філімонова, Ірину Верещук, знаю Таню Рябуху. Тобто я знаю деяких людей, які йдуть на вибори, але це або депутати, які пішли кандидатами в мери, бо ми з ними в одному залі знаходимося, або людей, які були “засвічені” в телевізорі, або в якихось інформаційних програмах”, – сказав народний депутат.

Разом з тим Олександр Дубінський додав, що у “хорошого хлопця” на місцевих виборах шансів небагато. За його словами, на місцях зможе здобути перемогу лише та людина, яка має за собою конкретно зроблені кроки та бажання і силу робити їх надалі. 

Новини за темою: Фрагментація місцевої еліти в конфронтації з центральною владою буде дуже чіткою: Експерт про місцеві вибори

Як відомо, політична партія “Слуга народу” представила кандидатів, яких висуватиме у мери українських міст під час місцевих виборів 25 жовтня.

Імена кандидатів були оголошені на VII позачерговому з’їзді політсили 31 серпня.

Також нагадаємо,  що виборча кампанія до місцевих виборів, які мають відбутися 25 жовтня, розпочнеться 5 вересня.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/dubinskyi_ziznavsia_shcho_ne_znaie_bilshosti_liudei_iaki_sluha_narodu_vysuvaie_na_mistsevi_vybory_979268

Залишити відповідь