Ср. Лис 25th, 2020

До Бердянська та Очакова перекидають чотири військові частини ВМС

Поділіться записом

Фото з відкритих джерел

Рішення мотивують бажанням створити належні умови для розміщення особового складу перспективних військових частин

Розпорядженням Кабінету міністрів до Азовського моря передислокують чотири військові частини Військово-морських сил. Відповідне рішення уряд ухвалив сьогодні на своєму засіданні.

Так, на постійне перебування в Бердянськ (Запорізька область) перенаправляють три частини. З Миколаєва туди перекинуть радіотехнічну роту (військова частина А1980) і Південну військово-морську базу (А3130). З Одеської області до Бердянська передислокують окремий гарматний артилерійський дивізіон (А2611).

У Очаків з Миколаєва повернеться гарматний артилерійський дивізіон військової частини А1804.

Як зазначається в пояснювальній записці, такі кроки дозволять створити належні умови для розміщення особового складу перспективних військових частин.

На реалізацію розпорядження цьогоріч були сплановані відповідні бюджетні асигнування, а виконання цих завдань не потребуватиме додаткових матеріальних та інших фінансових витрат з державного чи місцевого бюджетів.

Новини за темою: Із Миколаєва намагалися вивезти обладнання для військових кораблів Росії, – СБУ

До слова, не обійшлося сьогодні і без інших гучних заяв щодо військових. Зокрема, у Міноборони повідомили, що схема підготовки офіцерського складу в новій системі професійної військової освіти передбачатиме обов’язкове тестування вступників для визначення рівня володіння англійською мовою.

Джерело: https://zik.ua/news/ludyna/do_berdianska_ta_ochakova_perekydaiut_chotyry_viiskovi_chastyny_vms_987612

Залишити відповідь