19.01.2022

Боррель: На власні очі побачив наслідки агресії проти України

Верховний представник ЄС із закордонних справ та політики безпеки Жозеп Боррель на власні очі побачив наслідки російської агресії проти України.

Як передає Укрінформ, про це Боррель написав у Твіттері.

«Зміг на власні очі побачити наслідки агресії проти України під час відвідин Станиці Луганської та лінії розмежування з міністром закордонних справ Дмитром Кулебою», – повідомив Верховний представник ЄС.

Боррель наголосив, що будь-яка подальша військова агресія матиме масштабні наслідки: «Росії необхідно знизити рівень ескалації та повністю виконати Мінські домовленості», – зазначив він.

Кулеба і Боррель відвідали КПВВ у Станиці Луганській / Фото: Олексій Ковальов, Укрінформ

Як повідомляв Укрінформ, 4-6 січня Верховний представник Європейського Союзу із закордонних справ та політики безпеки Жозеп Боррель втретє здійснює візит до України на запрошення міністра закордонних справ Дмитра Кулеби.

Глави української та європейської дипломатії 5 січня відвідали лінію розмежування у Луганській області, де ознайомилися із ситуацією у зоні російсько-українського збройного конфлікту.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/3380689-borrel-na-vlasni-oci-pobaciv-naslidki-agresii-proti-ukraini.html

Залишити відповідь