20.01.2022

Блінкен запевнив Кулебу в готовності збільшити оборонну допомогу Україні – Держдеп

Держсекретар Ентоні Блінкен запевнив українського колегу Дмитра Кулебу в готовності США посилити оборонну підтримку України, а також зробити інші рішучі кроки для стримування Росії.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Державного департаменту США, оприлюдненому в вівторок за результатами телефонної розмови глав зовнішньополітичних відомств двох країн, передає Укрінформ.

«Блінкен підтвердив: якщо Росія обере шлях продовження конфлікту, Сполучені Штати, а також наші союзники та партнери готові зробити так, щоб економіка РФ зазнала величезних витрат, посилити присутність НАТО у прифронтових державах Альянсу, а також збільшити оборонну допомогу Україні», – зазначили в Держдепі.

Крім того, повідомляється, що Блінкен і Кулеба обговорили результати діалогу зі стратегічної стабільності США – РФ у Женеві, а також подальші спільні кроки напередодні засідання Ради НАТО – Росія в Брюсселі.

Як повідомляв Укрінформ, розмова Ентоні Блінкена й Дмитра Кулеби відбулася в вівторок. За інформацією українського МЗС, сторони обговорили втілення комплексного пакета стримування РФ від подальшої агресії.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/3383393-blinken-zapevniv-kulebu-v-gotovnosti-zbilsiti-oboronnu-dopomogu-ukraini-derzdep.html

Залишити відповідь