Warning: include_once(): Failed opening '/home/mihel103/rrr.com.ua/wp-content/plugins/wp-auto-content/lib/content/youtube.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/mihel103/rrr.com.ua/wp-content/plugins/wp-auto-content/lib/importing.php on line 3
Блінкен підтвердив Кулебі непохитну підтримку України з боку США
20.01.2022

Блінкен підтвердив Кулебі непохитну підтримку України з боку США

Держсекретар США Ентоні Блінкен 7 січня провів телефонну розмову з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою.

Як передає Укрінформ, про це він повідомив у Твіттері.

«Сьогодні під час телефонної розмови з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою я підтвердив непохитну підтримку України з боку США», – написав Блінкен.

Він додав, що Сполучені Штати працюють пліч-о-пліч з Україною, союзниками з НАТО та партнерами для стримування подальшої російської агресії.

У свою чергу Кулеба написав у Твіттері, що Блінкен подзвонив йому за підсумками міністерської зустрічі НАТО і повідомив гарну новину, що в Альянсі панує солідарність з Україною.

«Ми детально узгодили позиції України і США напередодні переговорів з РФ у різних форматах, обговорили двосторонній порядок денний», – зазначив міністр.

Як повідомляв Укрінформ, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба 10 січня візьме участь у засіданні Комісії Україна-НАТО в Брюсселі.

Фото: mfa.gov.ua

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/3381569-blinken-pidtverdiv-kulebi-nepohitnu-pidtrimku-ukraini-z-boku-ssa.html

Залишити відповідь